Наверх
Меню
Меню
Новость
04/03
ETERNAL VALUES в Hyatt Regency Kiev
photo_2021-01-13_17-21-11-300x300.jpg
photo_2021-01-13_17-21-11-300x300.jpg

ETERNAL VALUES

FORSA GALLERY презентує арт-колаборацію Eternal Values з партнерами Hyatt Regency Kiev.

Виставка робіт Руслана Тремби, Леся Панчишина та Володимира Кочмара відкриває новий виставковий сезон галереї.

“Мій Реалізм” це довготривалий проект Руслана Тремби, через який він доводить глядачів до чистих, локальних, спокійних творів, не втрачаючи тонкого реалізму. Люди є відзеркаленням природи, так як поверхні цих творів мають дзеркальну поверхню, люди мають змогу бути присутніми в них, тихо розчинитись.

Пейзаж який перетворюється на Життя. Допоки людина не втручається в Життя природи там панує повна тиша, ми маємо право тільки насолоджуватись.
Якщо ми втручаємось в цю тишу то бажано стати частиною цього спокою. Ми є відзеркаленням природи.

Листя яке вже віджило свій час, і лежить на землі в очікуванні повного зникнення, розчинення в землі не закінчує цим свою присутність…Так само людина має змогу залишити по собі певний Відбиток.

Imprint. Ruslan Tremba

Про автора: 

У 2002 році роботи Р. Тремби представлені на Венеціанській Трієнале гнутого скла в Італії. У 2010 році Руслан нагороджений Гран-прі на третій міжнародній виставці графіки “Арт-лінія” за серію робіт “До батька на ферму” (Мінськ, Білорусь). У 2013 і 2014 рр. бере участь в Арт-Резиденції “Великий Перевіз”. Ленд-Арт-проект “Саджанці” був представлений в Штутгарті, Німеччина. З 2016 і 2020 рр. Тремба запрошений на участь в арт-резиденції Dukley Art Community, Котор, Чорногорія, де також пройшли його персональні виставки.

 

Лесю Панчишину подобається поєднувати глибину з плоскістю, таким чином утворюючи перехід від одного простору в інший.

Ліс асоціюється з життям, з місцем де все народжується і де можна знайти відповіді на запитання, що довго не полишають роздуми, але з часом можна загубитися і зрештою заблукати. Коло — це сонце, світло, тепло, це орієнтир на який орієнтуються, який слугує провідником та мірилом. Митець вірить в те, що наблизившись до своєї цілі та досягнувши її, коло, яке уособлює в даній серії портал, переведе глядача в інший вимір, відкриє дороги для наступних ідей та цілей.

У кожного свій шлях . Хтось вже дійшов до своєї мети, хтось тільки починає свою дорогу . Головне не зраджувати своїм принципам і йти до кінця. Автор ніби питає: де хочеш опинитись ти?

Magnetism 1. Les Panchyshyn

Про автора: 

Лесь Панчишин – один з найбільш прогресивних молодих західноукраїнських художників у світі. Його творчість дуже емоційно і насичено експериментами. Його мета – привернути увагу глядача до проблеми відсутності людського спілкування і зв’язків в сучасному світі.
Щорічно Лесь Панчишин представляє свої арт-проекти в США, Франції, Китаї, Бельгії: “Portal”, Ukrainian National Museum, Чикаго, США (2019), “Шовковий Шлях”, Шанхай, Китай (2019), “Winter art show & sale “Український національний інститут Америки, Нью-Йорк, США (2018), проект” Warming “, Український національний музей, Чикаго, США (2018). У 2017 брав участь “Українських днів у Європі”, Париж, Франція. в 2016 р роботи Панчишина брали участь в груповому проекті «Ukraine EXISTS» в Нью-Йорку і Нью-Джерсі, США.

 

“У наш час поняття скульптура стало дуже розмитим, від дослідження звуку – як форми, до інсталяції, і так далі …, мені здається, і я так думаю, що, це все заігранность. Для мене скульптура – це мовчазне джерело духовної енергії, що виражено в тривимірній формі, і викликає своєю образністю філосфско- поетичний настрій” – пояснює Володимир Кочмар.

Ceremonial portrait. Vladimir Kochmar

Про автора:  

Володимир Кочмар - член Національної спілки художників України, володар Муніципальної премії, Гран-прі Всеукраїнської трієнале скульптури, Першого призу Всеукраїнської трієнале скульптури 2020. Роботи Кочмара знаходяться в колекціях Харківської міської галереї ім. Сергія Васильківського, Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького, Музею сучасного мистецтва “Совіарт” (Київ, Україна), Мистецького Арсеналу (Київ, Україна), Галереї сучасного мистецтва «АС» (Харків, Україна), Фонду колекції галереї АРТ-Пенза (Пенза, Росія), Автомобільного музею Цзілінь (Чанчунь, Китай), Національного музею “Київська картинна галерея” (Київ, Україна), а також в приватних зібраннях в Україні, США, Китаї, Канаді, Японії, Швейцарії, Португалії. Об’єкти скульптора розташовані в міських просторах Харкова, Донецька, Полтави, Херсона, Пензи, Ізміра, Мармаріса, Квебека.

комментарии
ТОП Новость
28/10

За декілька днів, з 29 по 31 жовтня, ми побачимо найгучніші виставкові події року! Дати подорожі сплановані так, щоб ви змогли охопити всі важливі культурні події. Запрошуємо приєднатися! ПРОГРАМА ТУРУ Перший ...

27/10

З 27 жовтня по 17 листопада вперше в історії України аукціонний дім «Золотое Сечение» представить виставку-продаж робіт всесвітньовідомого французького імпресіоніста Жан-Луї Форена - «За ...

Календарь
01/11

Паризька галерея «1831» презентує виставку фотографій київського художника Павла Мазая «VYTOKY». В експозиції представлені обрані роботи, створені в період з 2017 по 2021 рік ...

04/11

 Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва Музею історії міста Києва та Ірина АКІМОВА презентують Артпроєкт «ПАМ'ЯТЬ ДУШІ/MEMORIES OF THE SOUL»   4 листопада ...

11/11

МУХі 2021 Організатор: Щербенко Арт Центр.   Проєкт МУХі 2021 – восьма виставка фіналістів та фіналісток конкурсу для молодих українських художників та художниць з різних куточків ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **