Наверх
Меню
Меню
Новость
08/03
Шедеври відомих українських художників пішли з молотка з великими торгами
3. Bokshai.jpg
3. Bokshai.jpg

Шедеври відомих українських художників пішли з молотка з великими торгами

Шедеври відомих українських художників пішли з молотка з великими торгами

Один з найбільших в Україні аукціонних домів "Золотое Сечение" стартував сезон торгів колекцією класичного та сучасного мистецтва Classic and Contemporary Art.

З огляду на пандемії торги проходили онлайн, але це не зупинило колекціонерів активно робити ставки на вподобані лоти. У результаті з 47 виставлених лотів було продано 29 мистецьких творів.

"Це один з кращих результатів останніх років. Втім, ми були до цього готові, оскільки колекція вийшла музейного рівня без винятків. Поцінувачі прекрасного буквально смагалися за лоти", -- відзначає співвласник аукціонного дому "Золотое Сечение" Михайло Василенко.

Найзапекліші торги велися відразу за кілька лотів. Роботу представника Закарпатської школи живопису Йосипа Бокшая «Штребське Плесо», 1938 року при старті у $ 30 тис. було продано за $ 49,5 тис., тобто за верхнім естімейтом. Це найбільша вартість, яку колекціонери віддавали за картину цього автора на публічних торгах останнього десятиліття.

Робота ще одного представника цієї ж школи Адальберта Ерделі під назвою "Краєвид з водою" (30-е роки) пішла з молотка за $24,2 тис. при старті в $20 тис.

Топ-лоти аукціону -- твори київського художника Віктора Зарецького «Витоки мистецтва» 1988 року та живопис Миколи Глущенка «Літо» 1950-х років отримали топову увагу колекціонерів. Роботу Зарецького купили за $39,6 тис. при старті в $25 тис., Глущенка -- за $34,1 тис. при стартовій вартості в $25 тис.

Традиційно для торгів "Золотого Сечения" спостерігався високий попит на картину Івана Марчука. Його напівабстрактне композиція 1989 року «Де ж ти, моя стежина» пішла з молотка за $35,2 тис. при стартовій ціні $20 тис.

Картини авторства представників "Живописного заповідника" -- Марка Гейко та Анатолія Криволапа отримали безліч бидів від колекціонерів. Творіння Гейко купили за 10,45 тис. при старті в 6 тис., "Футбол" Анатолія Криволапа придбали за 15,4 тис, при стартовій ціні 10 тис. Знайшли своїх покупців роботи ще двох авторів цього мистецького об'єднання -- Тіберія Сільваші та Олександра Животкова.

Серед інших проданих лотів -- шедеври, створені Марією Примаченко, Івана Труша, Василя Хмелюка, Давида Бурлюка, Романа Сельського, Ернеста Коткова, Романа Жука, Василя Цаголова, Матвія Вайсберга, Романа Мініна, Ігоря Гусєва, Кирила Проценка, Артема Волокітіна, Юрія Коваля та інших авторів.

Ще тиждень тривають пост-аукціонні торги.

 

 

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **