Наверх
Меню
Меню
Событие
20/03
Виставка Анастасії Губської «Sanity Oblivion»
img_2864-1536x1536.jpg
img_2864-1536x1536.jpg

Персональна виставка Анастасії Губської Sanity Oblivion: нова реальність крізь призму фотографії  

20 березня в галереї Spivakovska ART:EGO culture center відкриється персональна фотовиставка художниці Анастасії Губської (Anastasiia Gubska) Sanity Oblivion.

Наявність незліченної кількості фотообразів у сучасному світі дає змогу доторкнутися до нової реальності, яка дозволяє замінити більш звичну для кожного з нас. І хоча фотографія й не здатна показати більше, ніж бачать наші очі, вона стеменно може звести нам на гадку те, як мало що ми помічаємо навколо себе.

Свій проєкт Sanity Oblivion художниця Анастасія Губська створювала у стані самоти з чималим доважком депресії в непростий для всього людства час.  Почин «малювання» цих портретів припав на період першого, досить суворого, локдауну в Америці. Багатьом людям він подарував чудову можливість завершити заплановані справи та приділити час собі й своїй родині. Не мало було й тих, хто радів не згіршій нагоді заходитись коло самовдосконалення, серед іншого більше займатися спортом. У когось «нове життя» успішно тривало далі, а в Анастасії все пішло шкереберть після першого ж місяця. Настя перестала зустрічатися з друзями й взагалі розмовляти з людьми. Вона покинула робити будь-що корисне для себе й свого здоров’я, перетворюючись, зі слів самої мисткині, у «збайдужілого сидня, що захолов на дивані перед телевізором».  

«У цю безпросвітну годину мене раптово осяло: ану ж як осідлати нову емоцію?! Осідлати відчуття втрати здорового глузду й трансформувати його в яскраві витвори мистецтва!.. Я стала заплющувати очі і в’являти предивний світ снів, розмаїтих барв і дивоглядних фей, навертаючи в уяву спогади про твори мистецтва, що їх бачила в житті, та враження з відвідин різних мистецьких і музичних фестивалів. О, скільки всячини барвистої цей досвід вплів мені у думку! Як щедро заструменіла тоді моя вигадка! І так, уливши свій емоційний стан у пензля й розпаливши спогадами яркими нову палітру кольорів, узялась я творити», — розповідає художниця Анастасія Губська.

Для створення робіт, що увійшли до проєкту Sanity Oblivion, використано автопортрети художниці. Образи, вбрання та make-up належать авторчиному задумові. Фінальний вигляд робіт було оформлено за допомогою інструментів Adobe Photoshop.

Тепер художниця Анастасія Губська готова поділитись з українським глядачем результатом народження нових форм сучасного фотопортрета в умовах пандемії.

 

Художниця Анастасія Губська

12.02.1996  

Родом українка, народилась у Відні, зростала в Англії. Здобула мистецьку освіту в Лондонському (Central Saint Martins) та Кінгстонському університетах мистецтв (курс BA Fine Art та art foundation). Далі навчалася в Лос-Анджелесі, де пройшла в UCLA курс дизайнерських комунікацій. 2016 року в  Щербенко Арт Центрі відбулася перша персональна виставка художниці «The Dreamscape». «Мистецтво, — каже Анастасія, — моя пристрасть з дитинства. Для мене воно завжди було способом виразити себе та появити іншим людям свій внутрішній світ за допомогою візуальних засобів. Я люблю досліджувати підсвідоме й самостійно себе вивчати, аналізуючи те, як різні речі в житті впливають на мою уяву».

Виставка Sanity Oblivion триватиме в галереї Spivakovska ART:EGO culture center до 3 квітня. 

Для перегляду картин автор просить дотримуватися правил: входити в приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції за спеціальною розміткою на підлозі.

Spivakovska ART:EGO culture center відновить проведення культурно-масових заходів після зняття відповідних карантинних обмежень.

Виставка доступна щодня, з 11 до 19:00.

Вхід вільний. Маски обов’язкові.

Адреса: Саксаганського, 59Б, Spivakovska ART:EGO gallery.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **