20 березня о 17:00 арт-галерея Мануфактура запрошує гостей на арт-вечір в рамках виставки сучасної української художниці Вікторії Адкозалової «Наодинці».
Основний лейтмотив творчості Вікторії Адкозалової - Всесвіт в різних його проявах. Чи то жіночий силует, чи представник тваринного світу - всі вони атоми єдиного організму, єдиної цілісної системи. Неймовірно підкуповують щирість і художня виразність робіт художниці.
Поціновувачі мистецтва зможуть провести прекрасний весняний вечір серед робіт із серії "Тіні незабутих предків" і чорно-білих жіночих портретів, а, крім того, поспілкуватися з самим автором.
В рамках вечора також запланована презентація нового VR проекту Вікторії Адкозалової. За допомогою сучасних технологій художниця прагне подолати прірву між живим і віртуальним, відтворити візуальну природу тваринного, надаючи йому форму і образ багатошарової і легендарної істоти.
Приємним доповненням до витонченої атмосфери стануть жива музика і вино від Villa Krim.
Вхід вільний.
Адреса: Обухівське шосе, 2, аутлет-містечко «Мануфактура».