Наверх
Меню
Меню
Событие
01/04
Юрій Денисенков / Виставка «Memory Aberration»
banner.jpg
banner.jpg

Юрій Денисенков / Виставка «Memory Aberration»

Юрій Денисенков / Виставка «Memory Aberration»

Галерея «Білий Світ» представляє персональну виставку Юрія Денисенкова — живописця, музиканта, сценографа і художника-постановника, чия свіжа серія включає роботи на полотні і папері. Експозиція буде доступна для перегляду з 1 квітня, проте офіційне відкриття виставки відбудеться 10 квітня.

Новий проєкт Юрія Денисенкова «Memory Aberration» (Аберація пам'яті) фокусує увагу на персональній історії і образах близьких людей. Використовуючи сімейний архів, підіймаючи персональні і сімейні спогади, художник виявляє неминучу для цього процесу «аберацію» — відхилення від норми, зміщення або спотворення інформації. Основні теми практики художника — страх, пам'ять, руїни, самотність людини в урбаністичному соціумі.

Склалося так, що в період, коли автор задумував нову серію, необхідні матеріали стали важкодоступними. Використовуючи підручні засоби, такі як офісний папір або обрізки полотен, що залишилися від попередніх проєктів, він почав зшивати їх в цілісні площині, і вийшов свого роду перформативний процес по відновленню даних. Його початок став поштовхом до завершення траурного мовчання, необхідного розуму після великих потрясінь. Проходить час, емоції вщухають і залишається пам'ять, яку важливо зібрати.

Значуще місце у персональній практиці художника займає кінематограф. У «Жертвоприношенні» Андрія Тарковського є сцена з палаючою будівлею, вона настільки співзвучна дитячим спогадам Юрія про пожежу, що йому здається, нібито дії фільму і життя перемішалися. Наратив цілісний і одночасно фрагментарний; реалістичний, але зривається і в абстракцію. Місцями живопис Юрія Денисенкова нагадує обривок плівки, залитий реактивом негатив. Але це не тільки не заважає сприйняттю, а й в черговий раз піднімає питання про пост-медійність. Художник не ставить перед собою завдання документальної точності, а дає можливість глядачеві зануритися у теплі, інтимні образи, які з'єднують спогади з персональної історією.

Відкриття виставки відбудеться 10 квітня з 11:00 до 19:00

Експозиція триватиме з 1 по 17 квітня

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

Інформаційні партнери: https://teletype.in/@whiteworldgallery/info.partners 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **