Наверх
Меню
Меню
Новость
12/04
Wellcome Elon Musk! Ласкаво просимо Ілон Маск!
170225075_324992288974426_1359353735231633903_n.jpg
170225075_324992288974426_1359353735231633903_n.jpg

Кмитівський музей образотворчого мистецтва ім. Буханчука  представляє проект до дня космонавтики Київського художника Олега Харча під назвою “Ласкаво просимо Ілон Маск!”.

Це проект запрошення. Проект прийняття гостя і проект спогадів епохи космічних змагань між країнами, що боролися за світову першість. В наш час ми звикли до думки що космічний простір може бути доступний кожному, якщо ви достатньо багатий і фізично здоровий. Відомий на весь світ підприємець Ілон Маск , який створює електромобілі,  розвиває нові технології та весь світ рухає в майбутнє, нагадує нам, що ми всі можемо мріяти, і які б не були наші мрії неосяжні, вони можуть здійснитися! Ми хотіли б, особисто подякувати Ілону за можливість бачити як втілюються в життя його мрії в реальності, це надихає нас на нащі прагненя творити, і користуючи можливістю запрошуємо відвідати музей. Кмитівський музей стане на деякий час домівкою, яка приймає в себе гостей з космоса. В компанії зореплавців астронавти: Алан Б. Шепард – молодший, Нейл Амстронг, Джон Глен молодший, Доктор Саллі Райд, Доктор Гіон С. Блуфорд – молодший, та космонавти: Юрій Гагарін,  Валєнтіна Тєрєшкова, Гєрман Тітов,Алєксєй Лєонов, Леонід Каденюк. Кожен з них пройшов тяжкий та довгий шлях, від мрійника у дитинстві до справжнього героя – підкорювача Всесвіту.  Ми будемо зустрічати гостя за українською традицією з відкритою душею та хлібом. Доповнить подорож у космічний світ мистецтва серія аудіо скульптур, що занурить відвідувачів виставки в атмосферу польоту і підкорення незвіданих просторів неосяжного всесвіту.
 

Маємо надію, що Ілон Маск можлвиво буде проїздом в нашому регіоні  та по можливості завітає на гостину.

Ідея створення проекту належить художнику Олегу Харчу.  – “Ще будучі у ранньому підлітковому віці до мене прийшло прагнення до пізнання астрономії та космосу . Зірки, місяць,чорні дірки в далеких туманностях притягали мою увагу. Ну й звісно ж надлюди – космонавти. Вони були важливими та героїчними, бо простягали руки до космосу. Мені прийшла думка, що я став вже давно дорослим, а так і не наблизив себе до тієї дитячої мрії. І вже не побачу зоряне небо зблизька. Тому вирішив наблизити їх до себе інакше – запросити всіх космонавтів в гості. Зараз Ілон Маск постав таким собі місточком до омріяного з дитинства. Коли, простий хлопчик з невідомого краю стає успішним підкорювачем Космосу в далекій та близькій нам Америці. Невідомо. Чи він почує це моє запрошення - “Wellcome Elon Musk! Ласкаво просимо Ілон Маск! ”. Але я хочу згадати підкорювачів безкрайніх просторів Всесвіту. Ми про них не маємо права забувати.

Запланована виставка відтерміновується у зв’язку з карантинними обмеженнями. Відвідати експозицію в просторі музею глядачі зможуть після завершення обмежень «червоної» карантинної зони Житомирської області.

Р.S. Бажаючі долучитися до обговорення виставки (онлайн) 12.04.2021р о 14.00 годині пишіть у приватні повідомлення Вальдемару Клюзко (facebook.com/waldemart.klyuzko) - куратор виставки.

графика
живопись
Искусство
музеи
современное искусство
Рейтинг +41
Сучасне мистецтво України та Світу. Непрофітний погляд та альтернативний підхід.
комментарии
ТОП Новость
16/05

Минулого року було проведено восьмий конкурс для молодих українських художників та художниць (МУХі), який супроводжувався паралельною програмою, форумом – Середовище. В рамках форуму команда ...

25/04

23 квітня 2022 року на 59-ій Венеційській бієнале сучасного мистецтва в Українському павільйоні було представлено мистецький проєкт «Фонтан виснаження. Висока вода».   Проєкт "Фонтан ...

Календарь
20/05

ЦСМ "Білий Світ" повертається до виконання своїх планів, перерваних війною. 20 травня у ньому відкриється довгоочікувана виставка левкасних мініатюр – художніх робіт, створених учасниками ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **