Наверх
Меню
Меню
Событие
14/05
Оксана Четверикова. Абсолютна любов
Изображение сделано 09.05.21 в 11.57.jpg
Изображение сделано 09.05.21 в 11.57.jpg

Оксана Четверикова. Абсолютна любов

Оксана Четверикова - художник чарівник, творець мрійливого ​​живопису, власник і головний художник торгової марки Chetverikova Art, представить нову виставку «Абсолютна любов» в Spivakovska ART:EGO gallery з 14 по 25 травня.

Абсолютна любов - це нова форма спілкування для душі. А живопис, створений під її впливом, - ще один спосіб творчої рефлексії, як художника, як людини, що зазнає нестримну жагу творити.

«Для мене завжди було надважливо якісно наповнювати свою особистість. Транслювати в світ чисту емоцію, фарбуючи її живим світлом і яскравими фарбами. Щоб і я, і мій глядач фокусувався на прекрасному, а картини виконували роль натхненника в цьому процесі. Надихали трансформувати буденність в мрії. Адже саме в буденності, нам так хочеться відволіктися, відчувати свободу і легкість, дозволити собі порушити умовності давно встановленого життєвого порядку, і нарешті відчути себе справжнім.

Мені ніколи не імпонувала ідея «стиль визначає творчий шлях художника», адже в такому випадку, художника можна вважати його заручником. Мені більше подобається думати, що наша унікальна призма, через яку ми дивимося на світ і переосмислюємо реальність, і є тим унікальним почерком, який робить нас автентичними особистостями. Здатними мати супер силу любові і творчості». - Каже автор.

Основа творчості і головна мета художниці - подарувати глядачеві радість, наситити світлою енергією, розбудити внутрішню дитину, і нагадати, що мріяти - це просто, просто необхідно.

Оксана брала участь в групових виставках в Італії, Чехії та Данії. Також проводила персональні виставки в Україні та Данії. Закінчила Львівську академію мистецтв, Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва, Уманський державний університет імені Павла Тичини.

 

Вибрані виставки: групова виставка в рамках конкурсу GOLDEN TIME TALENT, Лондон; групова виставка WOMANS ESSENCE 2020 під егідою Center UNESCO, Рим; групова виставка в Topic Salon, Прага; «Дивні світи», Приватна галерея готель Балумхус, Балум, Данія; «Світ дитячих дивацтв», Муніципальна галерея, Нюкьобінг, Данія.

 

Відкриття виставки відбудеться 14 травня, з дотриманням рекомендацій МОЗ, в галереї Spivakovska ART:EGO gallery.

Виставка триватиме до 25.05 2 021 і пройде з дотриманням рекомендацій МОЗ.

Для перегляду картин автор просить дотримуватися правил: входити в приміщення в захисній масці, використовувати антисептик на вході, дотримуватися дистанції за спеціальною розміткою на підлозі.

Spivakovska ART: EGO culture center відновить проведення культурно-масових заходів після зняття відповідних карантинних обмежень.

 

Виставка доступна щодня, з 11 до 19:00.

Вхід вільний.

Маски обов'язкові.

Адреса: Саксаганського, 59Б, Spivakovska ART: EGO gallery.

 

 

 

 

 

 

 

 

комментарии
Календарь
31/10

Відкриття панно "Вікна"   27 квадратних метрів керамічної плитки.  16 точок України.  17 досвідчених керамістів.  І понад 300 пар рук, що змінюють творче обличчя ...

01/11

Паризька галерея «1831» презентує виставку фотографій київського художника Павла Мазая «VYTOKY». В експозиції представлені обрані роботи, створені в період з 2017 по 2021 рік ...

04/11

 Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва Музею історії міста Києва та Ірина АКІМОВА презентують Артпроєкт «ПАМ'ЯТЬ ДУШІ/MEMORIES OF THE SOUL»   4 листопада ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **