Наверх
Меню
Меню
Событие
07/05
Юлія Захарова. «In Memoriam»
fullsizeoutput_13be.jpeg
fullsizeoutput_13be.jpeg
DSC_17837+.jpg
DSC_17837+.jpg
DSC_09509+.jpg
DSC_09509+.jpg
DSC_09589+.jpg
DSC_09589+.jpg
DSC_09672+.jpg
DSC_09672+.jpg
fullsizeoutput_13be.jpeg
DSC_17837+.jpg
DSC_09509+.jpg
DSC_09589+.jpg
DSC_09672+.jpg

Юлія Захарова. «In Memoriam»

З 7 травня у львівській галереї «Дзиґа» буде презентовано концептуальний арт-проект української художниці Юлії Захарової «In Memoriam».

Процес створення проекту триває протягом багатьох років, він продовжує доповнюватися новими серіями та набуває нових обрисів. Наразі «In Memoriam» складається з семи розділів, що супроводжуються складеними художницею короткими есе, які взаємодоповнюють один одного в рамках експозиції.

 

«In Memoriam» - це проект-подорож, проект-дослідження. Для кожного з глядачів проект стане емоційним викликом, спонукаючи до занурення у глибини власної пам’яті. Юлія Захарова досліджує різні аспекти пам’яті: персональні спогади та їх вплив на ідентичність особистості; наш зв'язок з колективною пам’яттю народу та соціальних груп; вплив часу на спогади та їх сприйняття. Спираючись на дослідження пам’яті у філософії, психології та культурі, художниця шукає відповіді на всі ці питання, та втілює цей пошук у візуально-просторових проявах – своїх художніх роботах. Проект ставить перед глядачем багато питань щодо природи пам’яті, важливості спогадів та їх впливу на нашу індивідуальну та колективну ідентичність та наше майбутнє. На ці питання під силу відповісти лише кожному з нас.

 

Юлія Захарова, художниця: 

«В проекті «In Memoriam» я досліджую пам’ять через образ саду, в якому ми блукаємо протягом всього свого життя. Події, обличчя, слова, історії, почуття, думки та звуки супроводжують нас під час подорожі його стежками. Ми зайшли в цей сад, коли дерева були великими. Продовжуємо залишатися в ньому і зараз. Час намагається стерти все, навіть найсильніші переживання. Чи можемо ми впливати на сад наших спогадів, чи можемо ми в ньому сховатися?». 

 

Мирослав Вайда, куратор проекту:

«Виставка щільно складена із семи частин/блоків, котрі взаємодіють, творячи єдине цілісне смислове поле. Естетично ємке поліхромне плетиво образів і відчуттів, в якому авторка, використовуючи засоби власної археології, створює своєрідну універсальну книгу, яка є дослідженням феномену пам’яті в цілому. Художниця ніби перегортає перед нами сторінки цієї книги, намагаючись знайти відповідь на питання про те, на що схожа наша пам’ять? Як ми переживаємо різні події та який слід вони залишають в пам’яті? Як ми пов’язані з колективною пам’яттю народу та країни? Як час змінює спогади та чи є ці спогади істинними?».

 

Тривалість проекту: 7.05 - 21.05.2021

Адреса: Галерея «Дзиґа», м.Львів, вул.Вірменська, 35

 

комментарии
Календарь
23/10

Галерея сучасного мистецтва Триптих Арт представляє виставку емалей Олексія Коваля НА ДАЛЕКИХ ОСТРОВАХ   Я з легкістю насолоджуюся найкращим. Вінстон Черчилль     Мандруюючи ...

11/11

МУХі 2021 Організатор: Щербенко Арт Центр.   Проєкт МУХі 2021 – восьма виставка фіналістів та фіналісток конкурсу для молодих українських художників та художниць з різних куточків ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **