Наверх
Меню
Меню
Событие
14/05
Олександр Янович, Олександра Кришовська. «Початок/Кінець»
фото горизонт.jpg
фото горизонт.jpg

Олександр Янович, Олександра Кришовська. «Початок/Кінець»

14 травня у галереї «Imagine Point» відкривається парна виставка живопису та скульптури київських митця та мисткині, присвячена створенню та руйнуванню світів.

 

Де початок того кінця, яким закінчується початок?

(Козьма Прутков)

 

Можливо, найглибинніший сенс мистецтва полягає у прагненні митця відчути себе деміургом – істотою, що має могутність управляти цілим Всесвітом. Але якщо деміургів стає двоє – їхня влада обмежується чи примножується? Автори виставки, батько та донька, розмовляють одне з одним про зміст творення та руйнування реальності. Як аргументи у дискусії використовуються різноманітні медіа – живопис, скульптура та інсталяція; діалог поколінь, водночас абстрактний і глибоко емоційний, зачіпає питання сепарації та спадковості, мети та сенсу, діяння та бездіяльності.

 

Олександр Янович презентує найкращі роботи зі свого масштабного проєкту «Створення Світу». Підбадьорений міццю свіжоствореного ним світу, окрилений власною рішучістю, він енергійно добудовує його розгалуження, втручається у хід його подій, скеровує потоки енергії та маніпулює матерією. Яскраві кольори та планетарні форми на його масштабних  полотнах віддають шану іншим деміургам з різних міфологій світу, посилаються на образи античних, скандинавських, японських божеств тощо. Всесвіт він будує, за його зізнанням, передусім із самого себе та з уламків попередніх реальностей, що існували у минулому.

 

Олександра Кришовська за допомогою експериментального живопису та скульптур підводить своєрідний підсумок існування світу, осмислює його невідворотне завершення. Її непокоять чималі нашарування досвіду та здобутків, скам’янілості, що обтяжують світ та викривлюють гравітацію… острах переплітається з інтересом, а жаль та відчай ідуть за руку з насолодою від звільнення. Ентропія системи з часом лише зростає, і перспектива руйнування бадьорить так само жваво, як перспектива творення.

 

Насправді, початок і кінець ніколи не існують окремо.

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **