Наверх
Меню
Меню
Событие
18/05
Виставка живопису «Енігма» / Ніна Буряк, Борис Буряк
banner.jpg
banner.jpg

Виставка живопису «Енігма» / Ніна Буряк, Борис Буряк

З 18 травня по 5 червня у галереї «Білий Світ» відбудеться виставка живописних робіт Ніни Буряк та Бориса Буряка «Енігма».

 

«Кожен компонент картини бере участь у формуванні мистецького твору, наповнюючи його відлунням бачених образів, тонко препарованих ліризмом. У мажорному чи мінорному регістрах переплавляється матеріальне з духовним, створюючи нові метафізичні настрої, запрошуючи до подорожі у забутий світ втрачених, замулених буденністю глибинних відчуттів-почуттів, з дивовижною легкістю відроджуючи їх, знімаючи стару полуду і надаючи їм силу первісного звучання, народжуючи казку, КАЗКУ-ЕНІГМУ»

Борис Буряк

У центрі експозиції – живописні роботи Ніни Буряк, захоплююче-екстатичні і водночас виважені, у яких можна спостерігати і найтонші сплески стихії фарб і фактур, і глобальне бачення правічного буття енергії матерії в її величному симфонічному звучанні. Шерехи та шепоти, зітхання, монологи та діалоги дрібних і великих формально структурованих поверхонь створюють рухливе поліфонічне мереживо, що згодом і у потрібний момент переростає у кульмінаційний зойк і знову розчиняється в першооснові твореного мисткинею полотна. 

Борис Буряк представить живописні полотна з класичними сюжетами, що яскраво передають притаманне автору «мислення кольоровими плямами» – результат десятирічь безперервних досліджень портрету, пейзажу, натюрморту… Прикметні квітчасті композиції, що є унікальною візитівкою Бориса Буряка, нарешті повертаються у «Білий Світ» з часу його попередньої виставки «Живопис» у 2019 року, але щоразу нові і ще особливіші.

На відкритті виставки «Енігма» відбудеться презентація каталогу Ніни Буряк – зібрання висновків тривалої художньої практики і авторських розробок: у різноманітних медіа, але з неодмінним почерком мисткині, що характерно поєднує модерні традиції з абстрактними композиційними елементами.

 

Відкриття виставки відбудеться 18 травня з 11:00 до 19:00

Експозиція триватиме з 18 травня по 5 червня

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

 

Інформаційні партнери: https://teletype.in/@whiteworldgallery/info.partners 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **