Наверх
Меню
Меню
Новость
25/05
Тетяна Журавель: Modern femme vibes
?????? ?? рана 2021-05-24 в 19.26.45.jpeg
?????? ?? рана 2021-05-24 в 19.26.45.jpeg

Тетяна Журавель: Modern femme vibes

В Spivakovska ART:EGO gallery відбудеться виставка Тетяни Журавель “Modern femme vibes”.

Тетяна – молода амбітна художниця. Вважає мистецтво справою власної душі, через свою творчість показує власні ідеї, принципи та погляди на життя суспільству, наголошує на проблемах сучасності.
 

Ідея виставки полягає у підтримці гендерної рівності. В українській культурі гендерні стереотипи існують навіть, здавалося б, у наш час перевороту сприйняття статі, сексуальної орієнтації та права вибору. Такі стереотипи зазвичай залишаються патріархальними. Світ на етапі їх руйнування та змін в усвідомленні соціальних ролей. Ми продовжуємо боротись за подолання стереотипів про жінку, неважливо позитивні вони чи негативні. Фарбами авторка виражає образи сильних сучасних жінок, дохід котрих знаходиться на рівні з чоловіками та котрі можуть так само легко отримувати керівні посади.

Художниця Тетяна Журавель презентує нову серію картин, присвячену боротьбі з типізацією образу жінки. Сучасні жінки вміють поєднувати професійний та всесторонній розвиток, особисте життя та материнство. І мистецтво, на думку художниці, повинно бути потужним способом подолання суспільних стереотипів про образ жінки. 

Роботи виконані у різних техніках. Техніки різні, аби вказати на багатогранність жіночої натури. Художниця демонструє яскравий авторський стиль, сучасне бачення. Картини виконані акрилом та олією. Тетяна використовувала ніжні пастельні кольори, аби залишити відчуття легкості після побаченого. Адже ідея світла, вона презентує майбутнє, у якому питання гендерної рівності не буде поставати проблематичними.
На виставці також буде представлений фото проєкт, який глибше розкриває проблеми сучасної жінки, а також кілька інших експонатів. 

Тетята наголошує: “Кожна людина має кілька суспільних ролей: студентка чи студент, батько чи мати, фахівець і т.д. Ролей рівно стільки, скільки існує сфер діяльності на форм суспільного життя. Тому немає нічого негативного у ролі матері, фахівця чи дружини. Бурхливий негатив виникає, коли такі ролі нав'язують жінці, намагаючись різноманітне життя вкласти у певні рамки. Ця виставка присвячена розриву таких шаблонів: важливо показати, що жінка може бути прямолінійною та сильною, мислити логічно та структуровано, при цьому залишатися яскравою, загадковою та ніжною. Проте зараз жінка в Україна все ще перебуває у вирі умовностей про те, що вона повинна робити, чого хотіти і як себе поводити. Я заслуговую на професійне визнання і таку ж високу зарплатню, як чоловіки. Заробляти  на рівні з чоловіками  - це нормально.”

 


 

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **