Наверх
Меню
Меню
Событие
26/06
«Екзистенційна ностальгія». Володимир Кочмар. Скульптура
Володимир Кочмар.jpg
Володимир Кочмар.jpg

«Екзистенційна ностальгія». Володимир Кочмар. Скульптура

26 червня арт-галерея «Мануфактура» запрошує на відкриття виставки скульптури Володимира Кочмара «Екзистенційна ностальгія».

Лейтмотивом експозиції стали пошуки відповідей на питання людського існування та багатовимірності людського втілення. Творчість Володимира Кочмара – віддзеркалення роздумів на теми буття, взаємозв’язків між нашою сутністю та зовнішньою оболонкою. Відповіді скульптор знаходить крізь гармонію форм та їхню архітектоніку. Виставка «Екзистенційна ностальгія» – втілені у бронзі філософсько-поетичні роздуми скульптора.

«Людина і машина, де закінчується матеріальний світ і починається духовний, чи правильно ми розвиваємось і рухаємось? Основна моя туга – це пошук такої побудови архітектури і конституції, яка би не кидалась в очі, а лишалася пластикою, що, очищена від всяких “ізмів”, працює на поетичність образу». 

Експозиція робіт Володимира Кочмара представлена круглою скульптурою та рельєфами, що охоплюють 20-річний часовий проміжок та дозволяють прослідкувати розвиток мистецького діалогу між скульптором, матеріалом та екзистенційною тематикою.  

 

Володимир Кочмар народився в Україні 1970 року. Закінчив Харківське державне художнє училище (1990-1992), Харківську державну академію дизайну і мистецтв (1992-1997). З 1997 року – викладач в Харківському національному університеті будівництва і архітектури. Доцент кафедри малюнку в ХНУБА. З 1995 – активний учасник регіональних, республіканських та міжнародних виставок та симпозіумів. З 2000 року – член Національної асоціації художників України. Володимир – лауреат міської премії (2008, Харків). Призер Всеукраїнської трієнале скульптури (2008, ЦБХ, Київ), і Всеукраїнської трієнале скульптури (2020 року, ЦБХ, Київ). Роботи Володимира зберігаються в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» (Київ, Україна), Національному музеї «Київська картинна галерея» (Київ, Україна), Харківській міській галереї Сергія Васильківського (Харків, Україна), Національному музеї імені Андрея Шептицького (Львів, Україна), зібранні галереї АРТ-Пенза (Пенза, Росія), автомобільному музеї Цзілінь (Чанлунь, Китай) та ін. Твори скульптора також знаходяться в приватних зібраннях в Україні, Росії, Канаді, США, Японії, Австралії, Швейцарії, Франції, Португалії. 

 

Виставка Володимира Кочмара «Екзистенційна ностальгія» триватиме в арт-галереї «Мануфактура» з 26 червня по 19 серпня.

Вхід вільний.

Адреса: Обухівське шосе, 2

 

комментарии
Календарь
20/05

ЦСМ "Білий Світ" повертається до виконання своїх планів, перерваних війною. 20 травня у ньому відкриється довгоочікувана виставка левкасних мініатюр – художніх робіт, створених учасниками ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **