Наверх
Меню
Меню
Событие
07/07
Діалог виставкових проєктів «Ким я є?» та «Стереотип»
fullsizeoutput_13fb.jpeg
fullsizeoutput_13fb.jpeg

Діалог виставкових проєктів «Ким я є?» та «Стереотип»

7-18 липня Український Дім представляє діалог виставкових проєктів «Ким я є?» та «Стереотип».

Стереотипи — це те, що у загальних уявленнях об’єднує за найвиразнішою або найціннішою для людини характеристикою його особистості: громадянство, гендер, професія чи колір волосся — і все те, що стає показником нашої відмінності від інших. Це те, що формує нашу ідентичність, дозволяє порозумітися з півслова, і те, що стає вогнем факелів при полюванні на відьом. Це й стало головною темою дослідницьких проєктів команди ГО «Місто-сад» та молодих кураторок, учасниць програми «Дитяча Демократія» і «Мистецтво змін: молодь та демократія».

У діалозі проєктів будуть представлені роботи сучасних українських художників:

• учасники виставки «Ким я є?»: Алевтина Кахідзе, Альона Науменко, Оксана Левченя, Марго Дідіченко, Євгенія Чайковська, Павло Борщенко, Михайло Алексеєнко, СЕРІЯ___, Єлена Орап, Дар’я Подольцева.

• учасники виставки «Стереотип»: Антон Логов, Альбіна Ялоза, Андрій Дудченко, Ростислав Котерлін, Влада Ралко, Володимир Будніков, Дмитро Красний, Ольга Кукуш, Олег Парфьонов, Сергій Кондратюк.

Кураторка проєкту: Анастасія Перевертень

Діалог проєктів реалізується у межах молодіжної програми Українського Дому «Мистецтво змін: молодь та демократія» за підтримки Посольства США в Україні.

Адреса: Національний центр «Український дім» (вул. Хрещатик, 2)

Діалог проєктів триватиме з 7-18 липня.

комментарии
Календарь
21/10

Dymchuk Gallery представляє проект «OLE!» відомого художника Леся Подерв’янського. До проєкту увійшли 8 живописних робіт з циклу «Корида», написаних автором протягом останнього ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **