Наверх
Меню
Меню
Событие
10/07
Виставка «Спокуса зірками» / Ольга Березюк, Олена Клочко
poster.jpg
poster.jpg

Виставка «Спокуса зірками» / Ольга Березюк, Олена Клочко

З 10 по 24 липня у ЦСМ «Білий Світ» відбудеться виставка живопису художниць Ольги Березюк та Олени Клочко.

 

Подвійна персональна виставка, об'єднана загальною назвою, вбирає в себе 2 різних досвіди, 2 різних підходи та здорових глузди. Об'єднання сталося в тому числі через карантин, а може і з волі провидіння, адже художниці до цієї виставки не були навіть знайомі. У сьогоднішньому арт-процесі, коли все більше художників йдуть в абстракціонізм, Ольга і Олена займаються фігуративом. Хоча стан за межею форми вже присутній в їхніх творах, ця гра в деконструкцію перестає бути грою, але стає детективним розслідуванням того, з яких саме компонентів створена людина.

Ольгу Березюк спокушають простори, повні таємниць і магії, і загадки власних бажань. Фігуративний живопис і пейзаж нагадують про Андрю Вайета і Едварда Хоппера. І візуальною поетикою зоряного неба, і живими образами техносфери Ольга Березюк представляє гармонійний всесвіт, де живуть у симбіозі вільні жінки, які володіють сакральним знанням, та інші створіння, земні й небесні. І світ цей пронизаний всепроникною вологою, що омиває персонажів, предмети, ландшафт, географію та історію. Тут природним є взаємозв'язок усього і кожного з усім, видимим і відчутним: це, по суті, екологія сюрреальності, що живе у легкій грі парадоксальних алюзій.

Про які спокуси піде мова стосовно Олени Клочко? У її живописі бароковий підхід до тіла поєднується з китайською традицією і, очевидно, мало що приховує; часом він навпаки висвічує деталі, які підкреслюють, що автор дивиться на тіло як на ландшафт. Тому для Олени людське тіло і плоть – може, і не спокуса, але пастка, з якої вона час від часу виривається, та при кожній зустрічі з новою моделлю потрапляє в неї знову. Занадто сильною є зваба почати полювати за схожістю, знову захопитися кимось красивим або жахливим, кинутися у тотальне стеження за роботою м'язів і лінією світлотіні… І в цьому полюванні, як у стародавньому ритуалі, забути, що це ілюзія, магія, і що під нею – головна таємниця, яка відбивається у цих дивних очах.

Відкриття виставки відбудеться 10 липня 11:00 до 19:00

Експозиція триватиме до 24 липня

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

 

Інформаційні партнери: https://teletype.in/@whiteworldgallery/info.partners 

 

комментарии
Календарь
20/05

ЦСМ "Білий Світ" повертається до виконання своїх планів, перерваних війною. 20 травня у ньому відкриється довгоочікувана виставка левкасних мініатюр – художніх робіт, створених учасниками ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **