Наверх
Меню
Меню
Событие
27/07
Кураторський проєкт «Причина зникнення»
221227184_3000191576904958_5238791973520659418_n.jpg
221227184_3000191576904958_5238791973520659418_n.jpg

Кураторський проєкт «Причина зникнення»

27 липня у ЦСМ «Білий Світ» відкривається групова виставка українських митців у форматі «тотальної інсталяції».

Куратори Леся Кульчинська та Єгор Анцигін відмовляться від звичних експозиційних прийомів і покажуть те, що художники ховають від глядачів.

Чому виникає бажання зникнути з поля зору? Втомившись від маніфестацій, художник не хоче більше ні говорити, ні створювати об’єкти, ні презентувати їх. Вислизання з зони видимості дає багато переваг, і про це добре відомо злочинцям і дітям. Поки ніхто не бачить, можна дати волю бажанню та не турбуватись про наслідки. Поки тебе не видно: можна не брати на себе зобов’язань, не знати правильних відповідей, не відповідати за свої дії, можна вступати в альянси з сумнівним, випробовувати непевне. Невидимому неможливо винести вирок чи дати оцінку, щодо нього безсилі закони чи правила.

 

Учасники та учасниці: Катерина Берлова, Антон Варга, Саша Гречка, Олександр Єльцин, Артем Ібадулаєв, Генріетта Левицька, Катерина Лібкінд, Анна Літвінова, Олексій Тристан, Станіслав Туріна, Тамара Турлюн, Даша Чечушкова.

Покинувши сцену, можна залишити собі тільки досвід проживання з усією його неясністю, з усім тим, що не піддається іменуванню, класифікації чи документації. Чи можна назвати твором мистецтва те, чого формально не видно чи чого взагалі немає? Де знаходиться та грань, що відділяє  мистецтво від усього іншого, і яка її функція?

Коли художник зникає з поля зору, з чим залишається глядач? Десь там відбуваються якісь процеси, але вони нас не стосуються, циркулюють сигнали і повідомлення, нам не призначені; від нас їх не приховують, але нам не адресують. Нам залишаються тільки їхні відголоски і рештки, сліди зниклого, невловимого чи невидимого. Куди вони нас приведуть, якщо ми вступимо з ними в діалог?

Простір виставки запрошує до занурення в ситуацію, яка до кінця нам не відкрита, в якій наше місце не визначено. Що ми відчуємо, коли опинимося у місці без координат, коли зустрінемося з тим, що не має назви і чиї функції незрозумілі? Як не відштовхнути те, що не піддається розумінню? Чи може затемнення, а не висвітлення, бути процедурою пізнання?

 

Відкриття виставки відбудеться 27 липня з 11:00 до 19:00

Експозиція триватиме до 14 серпня

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

Інформаційні партнери: https://teletype.in/@whiteworldgallery/info.partners

комментарии
Календарь
21/10

Dymchuk Gallery представляє проект «OLE!» відомого художника Леся Подерв’янського. До проєкту увійшли 8 живописних робіт з циклу «Корида», написаних автором протягом останнього ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **