Наверх
Меню
Меню
Событие
29/07
Виставка CAUTION! FRAGILE!
IMG_7030.jpg
IMG_7030.jpg

Виставка CAUTION! FRAGILE!

29 липня 2021 у галереї Imagine Point відкривається виставка CAUTION! FRAGILE!, де представлено роботи київських художників Людмили Раштанової, Сергія Корнієвського та Едуарда Потапенкова. 

Невловимий час завмирає в пейзажах та образах, у фрагментах подій та сюжетів з яких складається уявлення про симбіоз людини зі світом, про існування суспільства. Помилкова звичка ідентифікувати себе, як основний елемент, робить нас заручниками обставин, що склалися.

А що, коли звичні опори руйнуються?

Впевненість в тому, що настане завтра - це лише сподівання на те, що світ не зміниться. 

Осмислюючи реальність, розумієш, наскільки хитка соломинка під ногами. Це точка балансування між людськими інтересами - досягненнями і величчю Всесвіту.  

Коли захоплює вибухонебезпечний процес глобалізації, що розгортається ось вже більше півстоліття на планеті Земля, а нагальні проблеми які шкодять гармонійному співіснуванню відкладаються на потім, слід пам’ятати:
CAUTION! FRAGILE

Виставка триватиме до 28.08.2021.
Адреса: Галерея Imagine Point, м. Київ, Голосіївський пр-т, 86/1, вхід зі двору.

 

комментарии
Календарь
21/10

Dymchuk Gallery представляє проект «OLE!» відомого художника Леся Подерв’янського. До проєкту увійшли 8 живописних робіт з циклу «Корида», написаних автором протягом останнього ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **