Наверх
Меню
Меню
Событие
11/08
Виставка мистецьких творів Світлани Іванченко «Я взяла з собою море»
???????? ???????? о С. 11.08.21.jpg
???????? ???????? о С. 11.08.21.jpg

Виставка мистецьких творів Світлани Іванченко «Я взяла з собою море»

 

 Літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини 11 серпня о 17.00 гостинно відчиняє двері відвідувачам виставки «Я взяла з собою море». У цій виставці органічно поєднується внутрішній світ авторки та екологічні проблеми сьогодення. 

    Як ми можемо взяти з собою море? Зафільмувати, покласти в кишеньку теплий камінчик, забрати з пляжу мушлю, в якій довгими зимовими вечорами будемо чути шум прибою. А ще можна поєднати природні морські матеріали за кольором і фактурою, щоби сформувати з них унікальні мистецькі твори. Страшно уявити, що наші нащадки не зможуть бачити черепашки або чистий пісок, якщо ми не дбатимемо про нашу природу і така мозаїка стане не можливою. 

    Саме цю ідею художниця Світлана Іванченко втілює у своїх мистецьких творах, виконаних в авторській техніці sand-shell mosaic. Займаючись прикладним мистецтвом, авторка не обмежується декоративним орнаментом, а створює портрети, пейзажі, анімалістичні сюжети з символічним філософським підтекстом. 

Пані Світлана народилася 1962 року в м. Ялта в Криму. З дитинства займалася художньою творчістю, згодом отримала фах вчителя малювання. У 2002-му розпочала власну творчу діяльність. З 2008-го Світлана Іванченко робить персональні виставки, бере участь у мистецьких фестивалях і благодійних аукціонах. Її роботи прикрашають приватні колекції поціновувачів як в Україні, так і за кордоном. Мешкає в м. Дніпро.

    Народжена "біля самого моря" авторка мешкає у великому мегаполісі, але море, його життя і майбутнє залишається предметом її творчого пошуку.  

 

Адреса:  Літературно-меморіальний музей-квартира П.Г.Тичини в м. Києві ( м. Київ, вул. Терещенківська, 5, кв1).

 

комментарии
Календарь
11/11

МУХі 2021 Організатор: Щербенко Арт Центр.   Проєкт МУХі 2021 – восьма виставка фіналістів та фіналісток конкурсу для молодих українських художників та художниць з різних куточків ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **