Наверх
Меню
Меню
Событие
21/08
«Тінь Королеви». Дмитро Чаус. Живопис
fullsizeoutput_1426.jpeg
fullsizeoutput_1426.jpeg

«Тінь Королеви». Дмитро Чаус. Живопис

21 серпня арт-галерея «Мануфактура» запрошує на відкриття виставки живопису Дмитра Чауса «Тінь Королеви».

Дмитро Чаус – представник сучасної течії реалістичного живопису. В своїй творчості він звертається до зображення жанрових сцен, міських пейзажів, історичних композицій, портретного живопису.

 

Твори митця – наче застиглі епізоди життя звичайних, на перший погляд, особистостей. Чи то танцівниця, чи то робітник, в кожному з них художник вбачає іскру таланту, щастя, щирості чи сили волі.

 

В основі художньої манери митця лежить ліплення форм тоном, точність малюнку та виразна краса тонкого, багатошарового живопису, що дозволяє створювати такі легкі й піднесені образи.

 

Твори, представлені на виставці, присвячені переважно жіночій тематиці в творчості Дмитра Чауса. Образ діяльної, фемінізованої жінки дає привід для яскравих та змістовних творчих рефлексій. В творчості художника також можна виокремити тему любові і величі жінки, природнє призначення якої вміти любити, бути коханою та за допомогою любові стати продовжувачкою людського роду.

 

Дмитро Чаус народився в м. Харків (Україна) 1981 року у родині художників. Закінчив Харківське художнє училище за спеціальністю «художник-оформлювач» (1996 -2000) та Харківську державну академію дизайну і мистецтв (факультет станкового живопису; 2000-2006). З 2008 – член Спілки художників України, магістр мистецтвознавства (ХДАДМ). 2006-2017 – старший викладач живопису і композиції в Харківському національному педагогічному університеті ім. Г. С. Сковороди. 2010-2017 – викладав живопис в педагогічних університетах та художніх академіях Китаю. Професор Хебейської академіі мистецтв, професор Сичуанського університету мистецтв. Нагороджений медаллю за особливий внесок в мистецтво (Шитяджуанський педагогічний університет, Китай; 2012). 2019 – член спілки художників Братислави (Словацька Республіка). З 2020 – співзасновник та заступник голови творчого патріотичного об'єднання «Національна палітра». Розробник авторської методики з живопису багатофігурної композиції. Постійний учасник обласних, всеукраїнських, зарубіжних та міжнародних виставок. Твори зберігаються в колекціях музеїв та галерей різних країн, а також поповнюють приватні зібрання колекціонерів Китаю, Польщі, США, Франції, Німеччини, Канади, Австралії.

Виставка Дмитра Чауса «Тінь Королеви» триватиме в арт-галереї «Мануфактура» з 21 серпня по 21 жовтня.

Адреса: Обухівське шосе, 2

 

комментарии
Календарь
23/10

Галерея сучасного мистецтва Триптих Арт представляє виставку емалей Олексія Коваля НА ДАЛЕКИХ ОСТРОВАХ   Я з легкістю насолоджуюся найкращим. Вінстон Черчилль     Мандруюючи ...

11/11

МУХі 2021 Організатор: Щербенко Арт Центр.   Проєкт МУХі 2021 – восьма виставка фіналістів та фіналісток конкурсу для молодих українських художників та художниць з різних куточків ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **