Наверх
Меню
Меню
Новость
16/08
Робота Нікіти Кадана стане частиною колекції паризького Центру Помпіду
unnamed-768x512.jpg
unnamed-768x512.jpg

Робота Нікіти Кадана стане частиною колекції паризького Центру Помпіду

Куратори Національного центру мистецтва і культури Жоржа Помпіду відібрали до колекції музею роботу  Нікіти Кадана “Постамент. Практика витіснення” (2009-2011). Передача та розміщення роботи, що знаходилась у приватній колекції відбулися за сприяння Voloshyn Gallery.

Потрапити до колекції Центру Помпіду – це важлива подія для творчості будь-якого митця, що неодмінно сприятиме розширенню взаємодії публіки з сучасним мистецтвом східно-європейського напрямку, і стане важливою складовою для розвитку нового інтернаціонального культурного діалогу.

Інсталяція Нікіти Кадана буде також експонуватися на виставці українського сучасного мистецтва "Україна в Помпіду", яка пройде у Франції у 2022 році.

«Постамент. Практика витіснення» – інсталяція, яка складається з великого макету постамента, що стоїть у виставковому залі, торкаючись стелі, та тексту, нанесеного на стіну. Місця для пам'ятника, що мав би стояти на цьому постаменті, вже не лишається. Навколо постамента є тільки вузький коридор для глядачів. Текст – це хроніка "війни пам'ятників" у пострадянській Україні: пошкодження та знищення монументів як радянських, так і
нових націонал-патріотичних.

Першу версію роботи було реалізовано у 2009 році, другу у 2011. 

Нікіта Кадан — учасник художньої групи Р.Е.П., кураторської групи Худрада та голова відділу сучасного мистецтва Кмитівського музею.

У 2011 Нікіта отримав Першу премію PinchukArtCentre Prize, а у 2014 — Спеціальну премію Future Generation Art Prize.

У 2015 він представив Україну на Венеційській бієнале. 


Фото: Нікіта Кадан (Фотографію надано PinchukArtCentre © 2021)

 

комментарии
ТОП Новость
28/10

За декілька днів, з 29 по 31 жовтня, ми побачимо найгучніші виставкові події року! Дати подорожі сплановані так, щоб ви змогли охопити всі важливі культурні події. Запрошуємо приєднатися! ПРОГРАМА ТУРУ Перший ...

22/10

Видавництво РОДОВІД за підтримки УКФ створює проєкт «Авангард Олександри Екстер: київський період», в рамках якого готує першу в Україні монографію про найвидатнішу українську авангардистку ...

Календарь
21/10

Dymchuk Gallery представляє проект «OLE!» відомого художника Леся Подерв’янського. До проєкту увійшли 8 живописних робіт з циклу «Корида», написаних автором протягом останнього ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **