Наверх
Меню
Меню
Новость
30/08
На 59-й Венеціанській бієнале Україну представить галерея The Naked Room з мистецьким проєктом Павла Макова
ec8b48ca3131ca5728dfab4dd481f07636b53c9c.jpeg
ec8b48ca3131ca5728dfab4dd481f07636b53c9c.jpeg

На 59-й Венеціанській бієнале Україну представить галерея The Naked Room з мистецьким проєктом Павла Макова

На 59-й Венеціанській бієнале сучасного мистецтва Україну представить галерея The Naked Room з мистецьким проєктом «Фонтан виснаження. Висока вода» (художник Павло Маков).

До кураторської групи увійшли Лізавета Герман, Марія Ланько і Борис Філоненко.

Проєкт представляє собою реалізацію ідеї Павла Макова, що з’явилася в 1995 році. Інсталяція складається з вмонтованих у стіну мідних воронок, що мають функціонувати як фонтан. Свого часу у повноцінному вигляді (з потоками води) проєкт художника не був реалізований.

Павло Маков живе і працює в Харкові. У 1990-х практично всі фонтани міста не діяли і перетворилися на парадоксальні об’єкти у просторі міста.

Сьогодні фонтан Макова стає образом виснаження на культурному, економічному і політичному рівнях. У Венеції, яка повільно йде під воду, робота набуде нового значення. До експозиції будуть додані архівні матеріали, що розповідають про історію створення інсталяції.

"Фонтан виснаження. Висока вода", Павло Маков 

 

Венеціанська бієнале (La Biennale di Venezia) - одна з провідних виставок сучасного мистецтва, що проходить що два непарні роки у Венеції. У рамках бієнале проводяться також Венеціанський кінофестиваль та Венеціанський фестиваль архітектури. Україна бере участь у Венеціанській бієнале із 2001 року.

Через пандемію COVID-19 організатори La Biennale di Venezia анонсували нові дати проведення 59-ї Міжнародної художньої виставки Венеціанська бієнале сучасного мистецтв – з 23 квітня по 27 листопада 2022 року.

 

http://www.be-inart.com/post/view/3900

комментарии
ТОП Новость
22/10

Видавництво РОДОВІД за підтримки УКФ створює проєкт «Авангард Олександри Екстер: київський період», в рамках якого готує першу в Україні монографію про найвидатнішу українську авангардистку ...

23/09

23 вересня в галереї сучасного мистецтва Forsa Gallery відкрилася персональна виставка робіт українського живописця і графіка Андрія Блудова «ХХХ». Нова серія творів Блудова демонструє глядачам ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **