Наверх
Меню
Меню
Событие
04/09
Вдягни українське мистецтво
OVERALL_?????? ???? їнське мистецтво.jpeg
OVERALL_?????? ???? їнське мистецтво.jpeg

Вдягни українське мистецтво

Бренд Overall запрошує на показ, що відбудеться о 15:30 4 вересня в Мистецькому арсеналі у рамках 49-го сезону Українського тижня моди.

Бренд Overall є впізнаваним завдяки монопродукту — комбінезонам із яскравими арт-принтами. Та головна мета — не просто вдягти усіх в елегантне вбрання, а зробити модним українське мистецтво та культуру за допомогою яскравого та виразного символу. На кожному виробі відтворено роботу видатного українського художника сучасності. Бренд мав велику честь працювати з Олександром Ройтбурдом та увічнити його шедеври у модерністських силуетах. Також плідною кооперацією стали речі із картинами Володимира WAOne Манджоса, Василія Цаголова та Романа Мініна.

 

Улітку OVERALL за підтримки Українського культурного фонду провів конкурс для українських митців в усьому світі та разом із компетентним журі фахівців визначив 12 переможців. Серед суддів були голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська, арт-дилер Ігор Абрамович, продюсер Шоу «Твій день» на 1+1 Єгор Гордєєв, директорка Департаменту культури Київської міської державної адміністрації Яна Барінова, головна редакторка видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва, кураторка та засновниця агенції Tuasho Анна Авєтова та головна редакторка журнала VIVA! Іванна Слабошпицька. Із 282 заявок були обрані найяскравіші художники, що працюють у різних стилях, — абстрактного імпресіонізму, графіті, колажу, експресивної графіки та інших. З кожним переможцем бренд підписав договір, згідно з яким його роботи буде використано як принти для нової колекції. Усі автори також, згідно з договором, отримуватимуть роялті від продажу речей, що стали «полотнами» для їх робіт. Для клієнтів бренду та шанувальників самих митців це можливість носити сучасний та водночас аутентичний одяг, носити українське мистецтво. Творити інтелектуально орієнтоване ком’юніті, що підтримуватиме українську культуру в усьому світі. Принтами колекції стануть роботи Олександра Барболіна, Євгенія Лісняка, Леся Панчишина, Ніни Мурашкіної, Франсуази Оз та Богдана Перевертуна, Kinder Album, Dima Fatum, Гриці Ерде, Ave, Анни Кострицької, Аліни Луговської та Інни Харчук.

 

Бренд, створений Анастасією Братковою, покликаний надихати на експеримент та водночас втілює ідею сталого споживання — одягу, мистецтва та культури. Засновниця дотримується гостро актуальної у наші часи концепції підтримки традиції авторського права. «Кожний клієнт бренду робить внесок у доцільний розвиток української культури з придбанням речі, яку прикрашає ліцензійний принт будь-якого з сучасних художників-українців», - каже засновниця бренду Анастасія Браткова. У новій колекції — сорочки та струмливі штани з тенселю у дусі орієнтального романтизму, актуальні у новому сезоні куртки та комбінезони на кшталт тактичного та outdoor-шику. На подіумі колекцію представлять зірки шоу «Твій день» на каналі «1+1» – моделі перевтіляться у мистецькі скульптури на постаментах, ототожнюючи твір художника та художню метафізику самої людської постаті, що їх об’єднує мода.

 

Спеціально для показу паризький хіп-хоп гурту doP представив свій трек «Close Up». На своїх виступах колектив з’являється у костюмах Overall з колаборації бренду та Володимира WaOne Манджоса.

 

Вдягайте українське мистецтво та підкорюйте світ.

 

комментарии
Календарь
23/10

Галерея сучасного мистецтва Триптих Арт представляє виставку емалей Олексія Коваля НА ДАЛЕКИХ ОСТРОВАХ   Я з легкістю насолоджуюся найкращим. Вінстон Черчилль     Мандруюючи ...

11/11

МУХі 2021 Організатор: Щербенко Арт Центр.   Проєкт МУХі 2021 – восьма виставка фіналістів та фіналісток конкурсу для молодих українських художників та художниць з різних куточків ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **