Наверх
Меню
Меню
Новость
01/09
Персональна виставка Анастасії Губської Sanity Oblivion: нова реальність крізь призму фотографії
Изображение сделано 01.09.21 в 23.31.jpg
Изображение сделано 01.09.21 в 23.31.jpg

Персональна виставка Анастасії Губської Sanity Oblivion: нова реальність крізь призму фотографії

В галереї Spivakovska ART:EGO culture center триває персональна фотовиставка художниці Анастасії Губської (Anastasiia Gubska) Sanity Oblivion.

Незлічена кількість фотообразів у сучасному світі дає змогу торкнутися нової реальності, що дозволяє замінити більш звичну для кожного з нас. І, хоча фотографія й не здатна показати більше, ніж бачать наші очі, вона стеменно може звести на гадку те, як мало ми помічаємо навколо себе.

Проєкт Sanity Oblivion художниця створювала на самоті з чималим доважком депресії в непростий для всього людства час — робота над портретами припала на період першого, досить суворого, локдауна в США. Авторка вирішила переосмислити колективне відчуття втрати здорового глузду, страху, внутрішніх переживань й трансформувати його в яскраві твори мистецтва.

«Я стала заплющувати очі й в’являти предивний світ снів, розмаїтих барв і дивоглядних фей, навертаючи в уяву спогади про твори мистецтва, що їх бачила в житті, та враження з відвідин різних мистецьких і музичних фестивалів, подорожей різними країнами, пізнання різних мистецьких течій та культур. Я прагла показати приховану сутність людини, її вміння, почуття, бажання, світ навколо, прагнення до свободи та самовираження, що глибоко ховається в кожному, часто, так і не проявляючись. Ми обростаємо умовностями, проте життя сповнене різних барви та відтінків, але яких кольорів до нього додати, обирати самостійно кожному», — розповідає художниця Анастасія Губська.

Для створення робіт, що увійшли до проєкту Sanity Oblivion, використано автопортрети художниці. Образи, вбрання та make-up належать авторчиному задумові. Фінальний вигляд робіт було оформлено за допомогою інструментів Adobe Photoshop.

Проєктам Анастасії Губської притаманне прикрашене копіювання дійсності: вона її препарує, результатом чого стає те, як заданий нею настрій передається глядачеві. Бо його емоційний відгук — єдине, на що розраховує авторка, пропонуючи на розгляд результати своєї творчості. Тепер художниця готова поділитись з українським глядачем результатом народження нових форм сучасного фотопортрета.

Анастасія Губська, 1996 р.

За походженням українка, народилась у Відні, здобула освіту в коледжі Central Saint Martins (Лондон), Кінгстонському університеті мистецтв (курс BA Fine Art та art foundation) та в UCLA (Лос-Анджелес) курс дизайнерських комунікацій. 2016 року в Щербенко Арт Центрі (Київ) відбулася перша персональна виставка художниці «The Dreamscape».

 

Виставка триватиме до 7 вересня.

Адреса: Саксаганського, 59-б, Київ (Spivakovska ART:EGO culture center)

комментарии
ТОП Новость
09/06

Ретроспектива Оксани Чепелик в Torrence Арт Музеї в Лос-Анджелесі. 4 червня 2022 стартувала Ретроспектива Оксани Чепелик в "Залі Слави" в Torrence Арт Музеї в Лос-Анджелесі, США, в рамках ...

09/06

  Музей Шевченка у Києві відкривається з виставкою творів Примаченко   Поки постійні експонати зняті і сховані, у музеї продовжать експонування творів Марії Примаченко. Виставка «Справдешні ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **