Наверх
Меню
Меню
Новость
06/09
Телезірки представили на одязі від OVERALL твори молодих українських художників
DSC_8478.jpeg
DSC_8478.jpeg
DSC_9371.jpeg
DSC_9371.jpeg
DSC_9197.jpeg
DSC_9197.jpeg
DSC_9129.jpeg
DSC_9129.jpeg
Ірина Ваннікова та автори принту на комбінезоні Франсуази Оз і Богдана Перевертуна.jpeg
Ірина Ваннікова та автори принту на комбінезоні Франсуази Оз і Богдана Перевертуна.jpeg
Руслана Писанка вийшла на подіум у вбранні за мотивами твору київської художниці Ave.jpeg
Руслана Писанка вийшла на подіум у вбранні за мотивами твору київської художниці Ave.jpeg
DSC_8349.jpeg
DSC_8349.jpeg
DSC_8478.jpeg
DSC_9371.jpeg
DSC_9197.jpeg
DSC_9129.jpeg
Ірина Ваннікова та автори принту на комбінезоні Франсуази Оз і Богдана Перевертуна.jpeg
Руслана Писанка вийшла на подіум у вбранні за мотивами твору київської художниці Ave.jpeg
DSC_8349.jpeg

Телезірки представили на одязі від OVERALL твори молодих українських художників

Твій День у моді та мистецтві: телезірки представили на одязі від OVERALL твори молодих українських художників 

4 вересня в межах найбільшої модної події – 49-го сезону Ukrainian Fashion Week – був презентований проект «Вдягни українське мистецтво» від бренду Overall. Сім зірок 1+1 Руслана Писанка, Влад Яма, Тімур Мірошниченко, Ірина Ванникова, Володимир Рабчун, Єгор Гордєєв та Людмила Барбір вийшли на подіум в ексклюзивних комбінезонах з принтами творів молодих українських художників. 

Проект бренду OVERALL «Вдягни українське мистецтво» – це колаборація телешоу Твій день на 1+1, журналу Viva! та творчих команд зі світу моди, мистецтва і глянцю – дизайнерів, стилістів, художників, фотографів, відеографів, редакторів, режисерів заради важливої освітньої місії. А саме – ознайомити широкий загал зі світом сучасного художнього мистецтва. 

“Мізерно мало – тільки 0,5% українців відвідують галереї та музеї, ще менше – знають нові імена сучасного арту. Участю у проекті популярні телеведучі долучилися до місії – зробити мистецтво всеосяжним та цікавим для мільйонної аудиторії, а імена талановитих митців – відомими кожному українцю”, - сказала власниця бренду OVERALL Анастасія Браткова. 

Показ «Вдягни українське мистецтво» відбувся в оригінальному форматі і складався з двох частин. У першій – дефіле телезірок у компанії професійних моделей під трек Close Up паризької хіп-хоп групи doP. На своїх виступах колектив з’являється у костюмах Overall з колаборації бренду та Володимира WaOne Манжоса. У другій – всі герої вийшли у залу та стали на постаменти, немов скульптури у виставковому залі. У цю мить найголовніший подіум країни перетворився на виставку сучасного мистецтва, де глядачі могли вільно пересуватися між арт-об’єктами та роздивитися деталі зображень і красу кожної модної речі.

Глядачі в залі підірвали соцмережі своїми фото і селфі з телезірками в комбінезонах: кожен хотів залишити на пам'ять фотографію з цього незвичного показу. Серед запрошених гостей були художники, чиї картини послужили принтами для проекту «Вдягни українське мистецтво» Дмитро Фатум, Олександр Барболін, AVE, Франсуаза Оз і Богдан Перевертун, Євген Лісняк, Інна Харчук, Лесь Панчишин, Ніна Мурашкіна, Анна Кострицька, Аліна Луговська, головний редактор видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва, голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська, Alina Pash та соліст паризького гурту doP, галеристка Ліка Співаковська та арт-дилер Ігор Абрамович, Анна Добриднєва, Ігор Посипайко, Олексій Гладушевський, Лаура Марті, Гарік Корогодський, популярні блогери Таня Савицька, Орест Мурій з дружиною Тетяна Ніколенко, Мурафа та Антон Скуратов, мама Єгора Гордєєва Олена Іванівна, журналісти, фешн-експерти.

Продюсер шоу Твій День та член журі проекту «Вдягни Українське мистецтво» Єгор Гордєєв продемонстрував комбінезон з елементами стріт-арту. Єгор – киянин і обрав твір з відповідною історією – про те, як мистецтво врятувало міський простір. Художник  – Дмитро Фатум – відомий мураліст з Києва зробив фреску, на якій закарбував залізних роботів, що реально зупинила вандалів. Досі фасад магазину біля Житнього ринку нахабно псували.   

«Ми відчуваємо, що приєдналися до відповідальної та потрібної суспільству справи – розповісти про нових талантів сучасного мистецтва і їх ідеї. Після подіуму ця історія продовжиться в нашому прямому ефірі Твого дня на 1+1 та в YouTube. У понеділок, 6 вересня, у вас буде унікальна можливість виграти футболки з принтами із зображеннями картин молодих українських художників, які взяли участь у цьому проекті. І побачимося на вулицях міст, у метро, в подорожах – де ми теж з колегами будемо з’являтися в цих красивих речах. Бо мистецтво стає ближче! Воно вже у твоєму дні і твоєму просторі. Роздивляйся навколо» – відзначив Єгор Гордєєв.   

А от Володимира Рабчуна з художником Олександром Барболіним пов’язує спільна країна – Ізраїль. Ведучий Твій День переїхав звідти до України, а Олександр продовжує інколи жити там і зараз.

Колаж художника на комбінезоні телеведучого виконаний у гарячо-жовтих кольорах із зображенням людей та силуетів – про пошук і віру, про те, що кожен знайде у житті своє найцінніше  – місце, справу, кохання. 

Супермодель XXL Руслана Писанка вийшла на подіум у вбранні за мотивами твору київської художниці на ім’я Ave. Авторське полотно Міllefleur – це  переосмислення  різновиду тканих килимів - орнаменти з Франції 15 століття.  Тканина має насичений смарагдовий колір з візерунком із квітів та рослин. У центрі композиції  – розкішна золота квітка, котра символізує світло, силу, духовне відродження.   

На комбінезоні Ірини Ванникової зображені фігури людей з руками, простягнутими до неба. Це робота творчого дуету одеситів Франсуази Оз і Богдана Перевертуна, – вона розповідає про спілкування, допомогу та єднання. Це про те, що ми, люди, насправді всі з’єднані разом, хоч між нами іноді великі відстані. 

Тімур Мірошниченко на подіумі демонстрував твір Євгена Лісняка, що складався в мозаїку із різнокольорових фарб. Ця абстрактна картина передає почуття та емоції пересічної людини в одному звичайному дні.   

На вбранні Влада Ями – сучасне переосмислення етнічних мотивів. Художниця Інна Харчук саме популяризує традиційне українське народне мистецтво у новій інтерпретації – як частину сучасної моди. 

Підтримала колег та доєдналася до показу найстильніша ведуча Сніданку з 1+1 Людмила Барбір. На її комбінезоні елементи картини львівського митця Леся Панчишина – кольорові пінгвіни. Їх популяція стрімко скорочується через глобальне потепління. Художник звертає увагу на екологію і важливість зберегти прекрасних морських птахів!  

Бренд Overall є впізнаваним завдяки монопродукту — комбінезонам із яскравими арт-принтами. Та головна мета — не просто вдягти усіх в елегантне вбрання, а зробити модним українське мистецтво та культуру за допомогою яскравого та виразного символу. На кожному виробі відтворено роботу видатного українського художника сучасності. Бренд мав велику честь працювати з Олександром Ройтбурдом та увічнити його шедеври у модерністських силуетах. Також плідною кооперацією стали речі із картинами Володимира WAOne Манджоса, Василія Цаголова та Романа Мініна.

«Місія проекту - зробити модним українське мистецтво та культуру за допомогою яскравого та виразного символу. Донести українське мистецтво великій аудиторії. Адже ті піввідсотка населення, що вже відвідують галереї та арт-фестивалі, і без нас розуміють українське мистецтво. А те, що ведучі найпопулярнішого телеканалу країни долучаються до просування арту, дасть старт новому розвитку мистецтва у країні», - сказала Анастасія Браткова, засновниця бренду одягу Overall.

Для участі у соціальному проекті «Вдягни українське мистецтво» молодих українських художників обирали голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська, арт-дилер Ігор Абрамович, продюсер Шоу Твій день на 1+1 Єгор Гордєєв, головна редакторка видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва, директорка Департаменту культури столиці Яна Барінова, кураторка та засновниця агенції Tuasho Анна Авєтова та головна редакторка журналу Viva! Іванна Слабошпицька.

Із 282 заявок були обрані найяскравіші художники, що працюють у різних стилях, — абстрактного імпресіонізму, графіті, колажу, експресивної графіки та інших. З кожним переможцем бренд підписав договір, згідно з яким його роботи використано як принти для нової колекції. Усі автори також, згідно з договором, отримуватимуть роялті від продажу речей, що стали «полотнами» для їх робіт. Для клієнтів бренду та шанувальників самих митців це можливість носити сучасний та водночас аутентичний одяг, носити українське мистецтво. Творити інтелектуально орієнтоване ком’юніті, що підтримуватиме українську культуру в усьому світі. Принтами колекції стануть роботи Олександра Барболіна, Євгенія Лісняка, Леся Панчишина, Ніни Мурашкіної, Франсуази Оз та Богдана Перевертуна, Kinder Album, Dima Fatum, Гриці Ерде, Ave, Анни Кострицької, Аліни Луговської та Інни Харчук.

Бренд, створений Анастасією Братковою, покликаний надихати на експеримент та водночас втілює ідею сталого споживання — одягу, мистецтва та культури. Засновниця дотримується гостро актуальної у наші часи концепції підтримки традиції авторського права. 

«Кожний клієнт бренду робить внесок у доцільний розвиток української культури з придбанням речі, яку прикрашає ліцензійний принт будь-якого з сучасних художників-українців», - каже засновниця бренду Анастасія Браткова. 

У новій колекції - сорочки та струмливі штани з тенселю у дусі орієнтального романтизму, актуальні у новому сезоні куртки та комбінезони на кшталт тактичного та outdoor-шику.

Над втіленням образів та шоу працював відомий зірковий стиліст Кирило Харитонцев.  

Мультимедійна презентація арт-проекту є потужним кроком назустріч до мільйонів глядачів України та світу.

18 та 19 вересня ця колекція комбінезонів буде показана у Берліні, у Мітте, у Pop Up Store.

Також герої проекту «Вдягни українське мистецтво» - телеведучі Твій День та Сніданок з 1+1 восени з’являться на сторінках найпопулярнішого журналу про зірок -  Viva! в об’єктиві відомого фотографа Сергія Мельниченка - лауреата премії Leica Oskar Barnack, учасника фестивалів Paris Photo і Art Basel, засновника і куратора колективу MYPH.

 

комментарии
ТОП Новость
27/10

З 27 жовтня по 17 листопада вперше в історії України аукціонний дім «Золотое Сечение» представить виставку-продаж робіт всесвітньовідомого французького імпресіоніста Жан-Луї Форена - «За ...

27/10

Voloshyn Gallery (Київ, Україна) та мексиканська галерея сучасного мистецтва Tiro al Blanco (Гвадалахара, Мексика) представляють групову виставку українських художників під назвою “Виходячи ...

Календарь
31/10

Відкриття панно "Вікна"   27 квадратних метрів керамічної плитки.  16 точок України.  17 досвідчених керамістів.  І понад 300 пар рук, що змінюють творче обличчя ...

01/11

Паризька галерея «1831» презентує виставку фотографій київського художника Павла Мазая «VYTOKY». В експозиції представлені обрані роботи, створені в період з 2017 по 2021 рік ...

04/11

 Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва Музею історії міста Києва та Ірина АКІМОВА презентують Артпроєкт «ПАМ'ЯТЬ ДУШІ/MEMORIES OF THE SOUL»   4 листопада ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **