Наверх
Меню
Меню
Новость
07/09
Каліграфія поезії Китаю
240449616_353629649792427_182280535235335338_n.jpeg
240449616_353629649792427_182280535235335338_n.jpeg

Каліграфія поезії Китаю

У Києві відкрилася виставка Наталії Стрижко "ЛІНІЯ ПРОСТОРУ" 线. 宽敞 Каліграфія поезії Китаю

03 вересня в МВЦ сучасного мистецтва Музею Києва відбулося відкриття виставки Наталії Стрижко  "ЛІНІЯ ПРОСТОРУ" 线. 宽敞 Каліграфія поезії Китаю.

На створення проекту художницю надихнула китайська поезія і каліграфія.

"Знайомство з іншою культурою - це завжди подорож. Вивчаючи культуру і мистецтво Китаю, я відтворила рефлексію своїх переживань, поєднуючи сучасний живопис з мистецтвом китайської каліграфії".

 Наталія Стрижко, художниця 

Тематика проекту присвячена поетичним і філософським образам мистецтва Китаю, де завдяки виразності ліній відбувається трансформація давніх символів в сучасний художній контекст. Лінії ієрогліфів в китайській каліграфії створюють контури образів, які виражають емоції автора. І все це акумулюється в одне - 线条 "Xiàntiáo" (лінія), де глядач може уявити логічну, виправдану траєкторію руху від одного "зримого" мазка до іншого, де рух триває без дотику пензля до площини листа.

Гостей виставки пригощали трьома видами справжнього китайського чаю від партнера проекту "Чайного Клубу Києва".

"У проекті Наталії Стрижко я одразу відчула глибину східної філософії. Найбільше мене вразила інсталяція "Лінія ", яка символізує наше життя, воно може бути рівним на певному етапі, а потім як закрутиться ... Це дійсно глибока мудрість. Мені подобається, коли , з одного боку, інсталяція виглядає зрозумілою і простою, а з іншого - має такий глибокий сенс".

 Костенко Тетяна, генеральний директор Музею історії міста Києва

 

Наталія Стрижко - українська художниця-живописець. Має професійну вищу освіту. Член Національної спілки художників України, учасниця всеукраїнських та міжнародних художніх виставок і проектів.

Виставка триватиме до 26 вересня 2021 року в МВЦ сучасного мистецтва Музею Києва.

Адреса: вул. Б. Хмельницького, 7.

комментарии
ТОП Новость
24/05

На підтримку Збройних сил України Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum) запустив онлайн-виставку «Україна і українці» з фотографіями українців у традиційному вбранні минулих століть.   Виставка ...

21/05

  Український Дім у Києві презентує виставку плакатів, створених українськими митцями у дні війни   9 плакатів українських митців у форматі масштабних полотен широкоформатного друку ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **