Наверх
Меню
Меню
Событие
16/09
Виставка "Woman to woman. Ґерті Дойч та Інґе Морат" у Dymchuk Gallery
W2W(website).jpg
W2W(website).jpg

Виставка "Woman to woman. Ґерті Дойч та Інґе Морат" у Dymchuk Gallery

16 вересня в Dymchuk Gallery відкривається виставка “Woman to woman.

Ґерті Дойч та Інґе Морат”. На виставці під кураторством Курта Кайндля будуть експонуватися роботи знакових австрійських фотографок ХХ століття. Серед спеціальних гостей відкриття — дочка Ґерті Дойч, британська письменниця і перекладачка Аманда Гопкінсон. Проєкт відбувається в межах програми "Calliope Austria", яка висвітлює внесок жінок у мистецтво, культуру та науку.

Інґе Морат, Кельгайм, Німеччина, 1959 р. / Ґерті Дойч, Показ мод, Лондон, 1940-і роки

На виставці дві фотографки вступають у візуальний діалог: їхні життєві лінії ненадовго перетнулись у 1950-х роках. Обом жінкам вдалося заявити про себе у професії, де доти переважали чоловіки. Вони працювали на найважливіші іміджеві ЗМІ свого часу: Ґерті Дойч — на англійський журнал Picture Post, а Інґе Морат — на французьку агенцію Magnum. Обидві були віддані гуманістичній та просвітницькій традиції документальної фотографії. Обидві приділяли основну увагу в роботі образу людини у її культурному середовищі.
 

Інґе Морат, Косметична студія Гелени Рубінштейн, Нью Йорк, 1958 р. / Ґерті Дойч, Лондон, 1940-і роки

З великої кількості робіт обох фотографок, які знаходяться в архіві австрійської галереї FOTOHOF, куратори відібрали для виставки лише портрети жінок. Їх поєднали попарно – по одній світлині від кожної – і тепер фотографки ніби вступають в уявний діалог про образ жінки. Обидві мисткині обрали шлях відкритого та глибоко чуттєвого зображення жінки, що стає ще чіткішим у цих порівняннях.
 


 

Ґерті Дойч, Показ мода П'єра Кардена, Токіо, 1960 р. / Інґе Морат, Універмаг Сакс, Нью-Йорк, 1959 р.

 

Біографія 

Ґерті Дойч (* 1908 р. у Відні, † 1979 р. у Лемінґтон Спа, Великобританія) - фотографка, жила та працювала в Австрії та Англії. 

У період з 1937 до початку 1960-х років вона підготувала численні фоторепортажі для журналів Picture Post, Nova, Holiday, Queen, Harper's Bazaar, The Tatler та швейцарських журналів Atlantis und L'Oeil. Всю її мистецьку спадщину можна знайти в архіві FOTOHOF.

 

Інґе Морат (*1923 р. у Ґраці, † 2002 р. у Нью-Йорку) австро-американська фотографка.

З 1953 року працювала у Magnum. Вона подорожувала до Ірану, Іраку, Сирії та Йорданії (1956), вздовж Дунаю (1957 та 1958), до Мексики, Тунісу, Австрії, Чехословаччини, Італії, Німеччини та США. 

Значну частину її мистецької спадщини можна знайти в архіві FOTOHOF, він же опублікував її численні альбоми.

Виставка проходитиме за підтримки Посольства Австрії у м. Київ та Австрійського культурного форуму.

Адреса: вул. Ярославська, 21, Київ.

Copyright для всіх фото: FOTOHOF archiv / Inge Morath Estate / Magnum Photos

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **