Наверх
Меню
Меню
Новость
14/10
Момент споглядання: Forsa Gallery представила новий мистецький проєкт Олексія Литвиненка
photo1630676046-(1)gg.jpg
photo1630676046-(1)gg.jpg

Момент споглядання: Forsa Gallery представила новий мистецький проєкт Олексія Литвиненка

З 8 вересня в галереї сучасного мистецтва Forsa Gallery можна побачити новий проєкт українського художника Олексія Литвиненка «Момент Споглядання».

Художник працює в жанрі станкового живопису, створюючи полотна в стилістиці метафізичного реалізму. Мета живопису Литвиненко полягає у проникненні в суть світу, до базових глибин. Вибравши виважено просту мальовничу манеру художник уникає спокус декорування, прикрашання та марнослів'я. Натомість в його роботах знаходимо достатній мінімум, який відтворює гармонію існування.

У його роботах присутній космос, єдність часу і простору. Ми не можемо зрозуміти таємницю зоряного неба, але сприймаємо його як грандіозне і одночасно звичне явище.

«Фіксуючи нашу увагу на звичайних явищах, Олексій Литвиненко привносить в життя глядача нове розуміння звичайних речей. Картини Олексія стають приводом подивитися на світ інакше. Споглядання - це спосіб пізнання світу та відкриття істини », - зазначає галеристка Аліса Нанавова.

Адреса: лобі готелю Hyatt Regency Kiev за адресою вул. Алли Тарасової, 5.

Дата: 08.10-31.11

Вхід вільний.

комментарии
ТОП Новость
28/10

За декілька днів, з 29 по 31 жовтня, ми побачимо найгучніші виставкові події року! Дати подорожі сплановані так, щоб ви змогли охопити всі важливі культурні події. Запрошуємо приєднатися! ПРОГРАМА ТУРУ Перший ...

Календарь
23/10

Галерея сучасного мистецтва Триптих Арт представляє виставку емалей Олексія Коваля НА ДАЛЕКИХ ОСТРОВАХ   Я з легкістю насолоджуюся найкращим. Вінстон Черчилль     Мандруюючи ...

11/11

МУХі 2021 Організатор: Щербенко Арт Центр.   Проєкт МУХі 2021 – восьма виставка фіналістів та фіналісток конкурсу для молодих українських художників та художниць з різних куточків ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **