Наверх
Меню
Меню
Событие
01/11
Виставка Олександра Яновича «Місце під сонцем»
banner.jpg
banner.jpg

Виставка Олександра Яновича «Місце під сонцем»

З 5 по 20 листопада в ЦСМ Білий Світ проходитиме виставка Олександра Яновича «Місце під сонцем».

У день відкриття художнику виповнюється 55 років, і з цього приводу він презентує свій новий проєкт-колаборацію, свіжонадрукований каталог і вибрані твори, створені в період з 2016 року до сьогодні.

П’ять років тому Олександр Янович відкрив свою першу персональну виставку живопису «Zero», і відтоді щодня працював над розширенням власного горизонту, звертаючись до різноманітних медіумів та пробуючи себе у сольних проєктах, співпраці з іншими митцями та кураторстві. Цього разу для презентації у ЦСМ «Білий Світ» художник обрав два контрастні напрямки – класичний та несподіваний. Публіка побачить вибраний живопис Олександра Яновича 2016-2021 років, а також скульптури, створені у співавторстві з друзями та колегами по цеху.

«Місце під сонцем» – це назва саме скульптурного проєкту. До нього входять 18 геометричних скульптурних композицій, дві з яких Олександр завершив сам, а решту запропонував митцям у ролі білої художньої основи. До проєкту долучились добре знані українському глядачеві, а також молоді митці: Владислав Шерешевський, Дмитро Кришовський, Влад Кришовський, Олексій Малих, Роман Романишин, Матвій Вайсберг, Олена Придувалова, Олексій Аполлонов, Анна Атоян, Ніна Буряк, Олег Денисенко, Петро Сметана, Микола Журавель, Петро Лебединець, Борис Буряк, Олександра Кришовська, Тамара Янович.

 «Працюючи з дерев'яними скульптурами, Олександр Янович стикається з проблемою закінченості твору, адже закінчення потребує одноманітних, рутинних зусиль та суттєво впливає на задоволення від процесу. Він розмірковує про час, про нескінчений рух стрілок циферблатами і про те, що трапиться, якщо стрілка покаже двадцять п'яту годину. Шукає шляхи, якими можна вийти за межі звичного, та запитує, чи може твір одного художника бути закінчений іншим і прийнятий обома. Та уявляє, як за допомогою комунікації перейти від рутини до гри.» (Лара Дубовецька)

Також 5 листопада відбудеться презентація нового каталогу Олександра Яновича, в якому охоплені всі найбільші розробки та задуми митця та всі використані ним медіуми.

Увага: з огляду на карантинні обмеження ЦСМ «Білий Світ» просить усіх відвідувачів виставки мати з собою COVID-сертифікати або негативні ПЛР-тести.

 

Відкриття виставки відбудеться 5 листопада з 11:00 до 19:00
Експозиція триватиме до 20 листопада
Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

 

Інформаційні партнери: https://teletype.in/@whiteworldgallery/info.partners

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **