Наверх
Меню
Меню
Событие
27/11
Відкриття виставки "Закрита система. Наташа Шульте"
Изображение сделано 23.11.21 в 18.40.jpg
Изображение сделано 23.11.21 в 18.40.jpg

Відкриття виставки "Закрита система. Наташа Шульте"

Dymchuk Gallery представляє новий проєкт художниці Наташі Шульте «Закрита система».

«Закрита система» – це поєднання фотографії та живопису у просторі однієї експозиції. Роботи у різних медіумах органічно доповнюють одна одну та формують цілісну історію, яка є рефлексією на актуальну ситуацію сьогодення.

«Закрита система» опрацьовує тему тіла як соціально-політичного об’єкту, що втрачає ідентичність всередині замкнутого поглинаючого простору, і при цьому актуалізує традиційні питання етики і моралі. У роботах Наташі Шульте людина існує лише як інструмент політичної гри, соціальний важіль, позбавлений індивідуальної особистості та замкнений у ефемерний простір стерильної системи. Художниця використовує розсічення як наскрізний візуальний прийом. Простір дробиться на фрагменти, люди піддаються умовному розчленуванню, а  абстрактний живопис виступає у якості лінії демаркації між стерильним і біофізичним простором. Користуючись медичною термінологією, це можна було б назвати вівісекцією, тобто проведенням хірургічних операцій з живими організмами в наукових цілях. Подібний підхід фактично стає алюзією на експерименти та досліди перманентно домінуючої системи влади, у якій існує сучасна людина. Адже сьогодні наше тіло перестає бути носієм сукупності ідеї-дії-ідентичності, а поступово й часом безповоротно стає в’язнем соціально-політичної гри.
 

 Виставка працюватиме із дотриманням масочного режиму та карантинних обмежень.

Щоб безперешкодно відвідати відкриття, не забудьте, будь ласка, взяти з собою Ваш COVID-сертифікат, сертифікат про одужання, або негативний ПЛР- чи антиген-тест, зроблений не раніше ніж за 72 години до пред'явлення.

Адреса: Київ, вул. Ярославська, 21 (Dymchuk Gallery)

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **