Наверх
Меню
Меню
Событие
16/12
Арт-подорож до яскравого казкового Парижу
261193937_2966311740349442_8111987107169228053_n.jpg
261193937_2966311740349442_8111987107169228053_n.jpg

Арт-подорож до яскравого казкового Парижу

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу.

Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, знайомлячи з шедеврами Лувру, музею Д’Орсе, Оранжері та Центру Помпіду.

Париж - це особлива атмосфера свободи і любові, величної історії і динамічності сьогоднішніх днів.

 

ПРОГРАМА ТУРУ

Перший день 17 грудня 

Лувр

Знайомство з історією мистецтв розпочнеться з колиски європейської цивілізації, з Античності. Ми розберемося з вами в основних художніх течіях: Ренесансі, Маньеризмі, Бароко, Рококо, Класицизмі. Ви познайомитесь з історією виникнення та характерними рисами основних стилів в мистецтві.

Другий день 18 грудня 

Музей Д'Орсе 
У будинку колишнього залізничного вокзалу, де ще сто років тому курсували потяги, розташувався музей Д'Орсе, який крім найбільшої колекції живопису, зібрав до своїх фондів і величезну колекцію скульптур. Величезна експозиція живопису імпресіоністів не залишить вас байдужими.

Ще одною подією другого дня буде відвідування музею Оранжері. У музеї знаходиться картинна галерея з роботами Моне, а також роботи Ренуара, Пікассо, Гогена, Модільяні, Сезанна, Руссо. Нині в музеї виставлено вісім масштабних робіт художника – серія «Водяні лілії».
Також ми познайомимось з експозицією робіт американського абстрактного експресіоніста Виллема де Кунінга і Хаіма Сутіна.
Ми завітаємо до виставки Девіда Хокні «Рік в Нормандії». Всi події дуже вражаючі.

Третій день 19 грудня 

Центр Жоржа Помпіду
Можна багато сперечатися про сучасне мистецтво, але відвідати музей Помпіду, якщо Ви в Парижі треба обов'язково. Можливо ваші погляди зміняться і ви відкриєте для себе іншу сторону розуміння сучасних художників і скульпторів.
У Музеї сучасного мистецтва можна побачити роботи авангардистів і кубістів - Малевича, Пікассо, Шагала; сюрреалістів - Далі, Міро, Магрітта; поп-арт Енді Уорхла.

Також відвідаємо виставку Георга Базеліця «Базеліць – Ретроспектива». Це один із видатних художників нашого часу. Спочатку провокаційні роботи митця викликали у публіки обурення. Їх навіть знімали з виставок, а автора судили за образу суспільної моралі. Але сьогодні картини Базеліця міцно увійшли до історії мистецтва та надихнули багатьох сучасних художників.

АВТОР ТУРУ:
Анна Бежнар
- кандидат філософських наук, доцент кафедри української філософії та культури КНУ імені Тараса Шевченка.

Забронювати участь:  https://forms.gle/4sNtP4XJYt7mdSg48

КОНТАКТИ: +38 (096) -636-92-50

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **