Наверх
Меню
Меню
Новость
10/12
У Києві відкриється проект Віктора Сидоренка "Всі кольори спектру – це біле світло"
Travmy Fb cover.jpeg
Travmy Fb cover.jpeg

У Києві відкриється проект Віктора Сидоренка "Всі кольори спектру – це біле світло"

У Києві відкриється проект Віктора Сидоренка "Всі кольори спектру – це біле світло"​.

Міждисциплінарний проект із трьох виставок покажуть у різних локаціях міста. Перша частина стартує 3 грудня у галереї “Лавра”, друга – з 10 грудня по 20 лютого у Національному музеї “Київська картинна галерея”, а заключна — у ЦСМ “М17” з 16 грудня по 20 лютого. Виставка охоплює твори митця, виконані у різних жанрах: живопис, фотографія, відео-арт, інсталяції та скульптури за більш ніж 25-річний період.

 

Віктор Сидоренко — один із знакових українських художників повоєнного покоління, чий проєкт “Жорна Часу” представляв Україну на 50-й Венеціанській бієнале. Художник не боїться експериментувати ні з темами, ні з матеріалами: пише станкові картини, створює масштабні скульптури, працює з відео-артом. Ушкодження, подряпини, документальні фото, білі плями під слідами інших барвистих шарів — завдяки цим характеристикам його роботи набувають позачасового ефекту. Головні теми творчості художника — формування суспільства трансгуманізму та нових соціальних субкультур, значення та цінність терміна "людина" в епоху нових цифрових мета всесвітів.

 

Перша частина проєкту під назвою "Технології травм" пройде з 3 грудня до 1 лютого в галереї "Лавра". Виставка поєднує різнобічні періоди та техніки, й має ретроспективний характер, головна тема — не опрацьовані історичні травми соціальної архітектури ХХ століття.

 

Друга частина пройде з 10 грудня до 20 лютого у Національному музеї “Київська картинна галерея”. Виставка "Безмежне життя Смерті" представляє серію робіт на тему кріоніки — технології заморозки людей та тварин і сподіванням на те, що в майбутньому їх вдасться оживити. Проєкт одночасно відсилає до християнського звичаю збереження останків для повстання у своїх тілах на Страшному суді, так і до питання другого шансу з галузі біоетики.

 

Третя частина проєкту відбудеться у ЦСМ “М17” з 16 грудня по 20 лютого. Заключна виставка “Нульовий рік. Ідея світла” складається виключно з нових робіт та скульптур. В їх основу лягли експерименти з оптикою на теми прикордонних відчуттів між реальним та зримим, фактичним та бажаним.

 

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **