Наверх
Меню
Меню
Событие
10/12
Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика»
Изображение сделано 01.12.21 в 08.23.jpg
Изображение сделано 01.12.21 в 08.23.jpg

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика»

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України

 

10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) у співпраці з Італійським інститутом культури в Києві та Національним художнім музеєм України відбудеться перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика». Куратором є Сергій Канцедал за участі Юлії Сай.

«Цього року Україна візьме участь у Gornata del Contemporaneo,  важливій події, яку проводить AMACI – Асоціація музеїв сучасного мистецтва Італії, яка вже сімнадцять років залучає музеї, фонди, державні та приватні установи, галереї, студії та арт-простори, щоб розповісти про вітальність сучасного мистецтва Італії. До цієї ініціативи приєднуються італійські посольства та культурні інститути по всьому світу. Тема цього року – перформативність, що стосується досвіду тілесності та актуальності переосмислення нової динаміки взаємодії з публікою через спільне використання простору. Я радий, що Італійський інститут культури, культурний офіс Посольства, співпрацює з Національним художнім музеєм України, організовуючи подію, яка ефективно залучає як італійського художника, так і українського куратора нового покоління», – такими словами посол Італії П’єр Франческо Зазо презентує ініціативу в сфері сучасного мистецтва, яка відбудеться в Національному художньому музеї України.

В рамках партисипативного перформансу Франко Аріаудо проводитиме екскурсію, яка охопить обрані роботи в постійній експозиції NAMU. Виступаючи у подвійній ролі – культурного медіатора та персонального тренера – митець супроводжуватиме учасників і учасниць цього водночас дискурсивного і тілесного експерименту. Під час екскурсії огляд робіт буде об'єднано з простими фізичними вправами, що виконуватимуться колективно.

Франко Аріаудо — митець, який живе і працює в Турині, Італія. Його трансдисциплінарна практика спирається на антропологію, соціологію, ритуал, спорт і дозвілля. Брав участь в численних виставках, культурних ініціативах та майстер-класах в Італії та за кордоном. З 2015 року співпрацює з COLLI Independent Art Gallery у Римі.

Сергій Канцедал – український куратор, який живе в Турині, Італія. З 2017 року є художнім керівником та куратором простору Associazione Barriera.

 

Перформанс відбудеться у п’ятницю, 10 грудня, о 18:00 та у суботу, 11 грудня, о 17:00 у Національному художньому музеї України за адресою вул. М. Грушевського, 6. У зв’язку з ремонтно-реставраційними роботами наразі потрапити до музею можна через службовий вхід, розташований з тильного боку будівлі.

 

Радимо на подію прийти у зручному одязі.

Перформанс відкритий для всіх охочих, розрахований на невелику групу за попередньою реєстрацією

Прохання підтвердити реєстрацію на мейл namumuseum@gmail.com або за телефоном 098 299 37 47 (Дарія Лисенко – завідувачка сектору комунікації і промоції NAMU)

 

 

 

 

 

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **