Наверх
Меню
Меню
Новость
08/12
PinchukArtCentre оголосить переможця Премії Future Generation Art Prize 2021
Изображение сделано 06.12.21 в 12.07.jpg
Изображение сделано 06.12.21 в 12.07.jpg

PinchukArtCentre оголосить переможця Премії Future Generation Art Prize 2021

PinchukArtCentre оголосить переможця Премії Future Generation Art Prize 2021 під час онлайн-церемонії нагородження 

8 грудня 2021 року PinchukArtCentre оголосить переможця Future Generation Art Prize 2021, першої міжнародної премії для художників віком до 35 років. Заснована Фондом Віктора Пінчука в 2009 році, за підтримки авторитетної ради, видатних журі та відбіркової комісії, Премія, що проводиться раз на два роки, об'єднує найкращих представників світу мистецтва, щоб надати можливість для розвитку новому поколінню художників.

 

Під час онлайн-трансляції з PinchukArtCentre міжнародне журі оголосить володаря головної премії, який отримає $100 000, з них $60 000 – в якості грошової винагороди та $40 000 – на створення нових робіт як інвестицію в його художню практику. Також будуть присуджені спеціальні премії на загальну суму $20 000, які можуть бути розділені на розсуд журі між декількома художниками – до 5 осіб. 

 

Склад міжнарадного журі:

Лорен Корнелл, директорка освітньої програми Центру кураторських досліджень Бард-коледжу;
Якопо Крівеллі Вісконті, куратор 34-ї Бієнале в Сан-Паулу;
Ельвіра Дьянгані Осе, директорка The Showroom у Лондоні;
Бйорн Гельдхоф, артдиректор PinchukArtCentre; 
Шилпа Гупта, художниця; 
Ральф Ругофф, директор Галереї Хейворд та артдиректор 58-ї Венеційської бієнале; 
Євген Тан, директор Національної галереї Сінгапуру й Сінгапурського художнього музею.

Модераторкою події стане Каріна Букуц, асоційована редакторка журналу Frieze, який є інформаційним партнером церемонії нагородження Future Generation Art Prize 2021.

Номінанти й номінантки Премії Future Generation Art Prize 2021:

Алекс Бачинський-Дженкінс (Велика Британія), Вендімагейн Белете (Ефіопія), Мінья Б'яб'яні (Гваделупа), Азіз Хазара (Афганістан), Хо Рей Ан (Сінгапур), Агата Інгарден (Польща), Ріндон Джонсон (США), Бронвін Кац (ПАР), Лап-Сі Лам(Швеція), Міре Лі (Південна Корея), Поль Махекі (Франція), Ліндсі Мендік (Велика Британія), Генріке Науманн (Німеччина), Педро Невес Маркес (Португалія), Фріда Орупабо (Норвегія), Андрес Перейра Пас (Болівія), Тереса Солар (Іспанія), Тревор Йонг (Китай), а також колективи художниць і художників Ханна Квінлан та Роузі Гастінгс (Велика Британія), Ярема Малащук та Роман Хімей (Україна) і Калла Хенкел та Макс Пітегофф (США).

20 номінантів на Премію були обрані міжнародною відбірковою комісією з понад 11 700 заявок із майже 200 країн світу. Художній колектив Ярема Малащук та Роман Хімей увійшов до шортлиста як володар головної Премії PinchukArtCentre 2020 – загальнонаціонального конкурсу в галузі сучасного мистецтва для молодих українських художниць та художників віком до 35 років. 

Про Премію Future Generation Art Prize 

Future Generation Art Prize – це унікальна премія для молодого покоління художників з усього світу, в основі якої лежить відкрита і демократична процедура прийому заявок (онлайн). Завдяки підтримці міжнародної ради, журі та відбіркової комісії, Премія об'єднує найвидатніших представників світу мистецтва, щоб надати можливість для розвитку новому поколінню художників.

Премія в $100 000 та інвестиції в створення нових робіт є важливим внеском Future Generation Art Prize у постійний розвиток художників по всьому світу. 

Премія користується унікальною підтримкою 60 партнерських платформ та 400 кореспондентів по всьому світу, які виступають в якості її послів і надихають художників на участь у конкурсі. 

 

Переможці попередніх конкурсів Премії Future Generation Art Prize: 

Лауреати Головних премій: 

2010: Сінтія Марcелле (Бразилія); 
2012: Лінетт Ядом-Боак’є (Великобританія);
2014: Настіо Москіто (Ангола) та Карлос Мота (Колумбія);
2017: Дінео Сеше Бопапе (ПАР);
2019: Емілія Шкарнуліте (Литва).

Лауреати Спеціальних премій: 

2010: Ніколае Мірча (Румунія);
2012: Жонатас ді Андраде (Бразилія), Міколь Ассаель (Італія), Ахмет Оґют(Туреччина), Райан Табет (Ліван) та Марва Арсаніос (Ліван);
2014: Аслан Ґайсумов (Росія), Жанна Кадирова (Україна) та Нікіта Кадан (Україна);
2017: Фібі Босвел (Кенія/Великобританія);
2019: Габріель Ґолаят (ПАР) та Cooking Sections (Великобританія).

#fgap2021

Instagram: @futuregenerationartprize
Twitter: @FGAPrize
Facebook: @futuregenerationartprize
YouTube: PinchukArtCentre

Міжнародна рада і патрони премії

Віктор Пінчук (Голова), бізнесмен і філантроп
Річард Армстронг, директор Фонду та музею Соломона Гуггенхайма, Нью-Йорк, США 
Андреас Гурскі, художник, патрон премії, Німеччина
Сер Елтон Джон, засновник Фонду Елтона Джона з боротьби зі СНІДом та Колекції фотографій сера Елтона Джона, Великобританія 
Дакіс Жоану, засновник Фонду сучасного мистецтва DESTE, Греція 
Джефф Кунс, художник, патрон премії, США
Гленн Д. Лоурі, директорка Музею сучасного мистецтва(MoMA), Нью-Йорк, США 
Такаші Муракамі, художник, патрон премії, Японія
Альфред Пакеман, колишній директор Національного музею сучасного мистецтва, Центр Жоржа Помпіду, Франція
Міучча Прада, засновниця Fondazione Prada, Італія
Деміен Хьорст, художник, патрон премії, Великобританія 

 

 

Додаткова інформація: 

PinchukArtCentre був заснований у вересні 2006 року бізнесменом і філантропом Віктором Пінчуком. Артцентр є одним з найбільших і найдинамічніших приватних центрів сучасного мистецтва в Центральній і Східній Європі. PinchukArtCentre став міжнародним хабом сучасного мистецтва, що розвиває українську мистецьку сцену і генерує критичний публічний дискурс для суспільства в цілому. За час існування артцентр відвідали понад 3 мільйони осіб.

Вже понад 15 років PinchukArtCentre створює можливості для вільного доступу до нових ідей, оцінок та емоцій. Його програма виставок досліджує національну ідентичність у контексті міжнародних викликів. Він залучає громадськість до динамічного діалогу через цілу низку освітніх та публічних заходів. 

У 2016 році PinchukArtCentre заснував Дослідницьку платформу – новаторський проєкт, метою якого є створення живого архіву українського мистецтва від початку 80-х років до сьогодні. Результати досліджень постійно представляються громадськості в рамках виставок, публікацій та дискусій.

У той же час, артцентр інвестує в майбутнє покоління, надаючи премії молодим художникам до 35 років – Future Generation Art Prize та Премію PinchukArtCentre – які перетворили інституцію на провідний центр для найкращих молодих художників з усього світу, а також створили можливості для розвитку нового покоління в Україні. 

PinchukArtCentre розташований у старовинному архітектурному ансамблі Бессарабського кварталу, який був відреставрований на початку ХХІ ст. Архітектурний проєкт та дизайн внутрішнього простору були розроблені французьким архітектором Філіпом Кіамбареттою. На сьогоднішній день артцентр займає 6 поверхів, об'єднуючи виставкові зали на чотирьох поверхах, бібліотеку, освітню кімнату, книжковий магазин, зал video-lounge та кафе. Загальна площа артцентру складає понад 3000 кв.м.

Фонд Віктора Пінчука – це незалежна приватна міжнародна благодійна організація в Україні. Був створений 2006 року бізнесменом та філантропом Віктором Пінчуком з метою надання можливості новим поколінням змінити країну та світ. Для її реалізації Фонд розробляє проекти та розбудовує партнерства як в Україні, так і  поза її межами. З 2006 року у трансформацію України Фондом було інвестовано понад 125 млн. доларів США.

Серед проектів Фонду Віктора Пінчука: всеукраїнська мережа центрів допомоги новонародженим «Колиски надії»; найбільша в Україні приватна стипендіальна програма «Завтра.UA»; стипендіальна програма із навчання закордоном для українських студентів  «Всесвітні студії»; PinchukArtCentre – найдинамічніший артцентр в Україні та східноєвропейському регіоні, що надає вільний доступ до сучасного мистецтва аби надихати молоде покоління мислити по-новому. Фонд підтримує міжнародну мережу YES (Ялтинська Європейська Стратегія) – провідний форум, де обговорюється європейське майбутнє України та світу.

Фонд підтримує краудфандингову платформу «Українська біржа благодійності», покликану сприяти розвитку благодійності в українському суспільстві. Він є членом Європейського центру фондів і Українського форуму грантодавців. Фонд співпрацює з Атлантичною радою, Інститутом Брукінгса, Інститутом глобальних змін Тоні Блера, Радою з міжнародних відносин, Фондом Amicus Europae та іншими неурядовими організаціями.

 

Віктор Пінчук – український бізнесмен і філантроп. Є засновником Фонду Віктора Пінчука, группы EastOne та PinchukArtCentre. Інвестиційний портфель активів міжнародної інвестиційно-консалтингової компанії EastOne включає понад 20 бізнесів і широкомасштабних проектів в Україні та за кордоном, у тому числі компанію «ІНТЕРПАЙП», а також активи в нафтогазовій сфері, феросплавному бізнесі, медіа та ін.

Ось вже понад 20 років Віктор Пінчук розробляє і підтримує різноманітні благодійні проекти в Україні та за її межами. У 2006 році він об'єднав цю діяльність у Фонд Віктора Пінчука, який визнано найбільшою приватною благодійною організацією в Україні. Місія Фонду – надати новим поколінням можливість стати творцями майбутніх змін. Пріоритетними напрямками діяльності Фонду є освіта, міжнародна інтеграція України, охорона здоров'я, а також підтримка сучасного мистецтва.

19 лютого 2013 Віктор Пінчук узяв зобов'язання інвестувати половину чи більше своїх статків за життя і після нього в благодійні проекти, приєднавшись до Giving Pledge (Клятва дарування) – філантропічної ініціативи, заснованої Білом Гейтсом і Уорреном Баффетом у 2010 році.

 

Церемонія розпочнеться о 19:00. Для участі, будь ласка, зареєструйтеся.

Інформацію надано: Офіційний сайт pinchukfund.org

комментарии
ТОП Новость
24/05

На підтримку Збройних сил України Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum) запустив онлайн-виставку «Україна і українці» з фотографіями українців у традиційному вбранні минулих століть.   Виставка ...

21/05

  Український Дім у Києві презентує виставку плакатів, створених українськими митцями у дні війни   9 плакатів українських митців у форматі масштабних полотен широкоформатного друку ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **