Наверх
Меню
Меню
Событие
14/12
Виставка Матвія Вайсберга "Обличчя"
banner.jpg
banner.jpg

Виставка Матвія Вайсберга "Обличчя"

14 грудня у ЦСМ "Білий Світ" відкривається виставка живописця Матвія Вайсберга, повністю присвячена його улюбленому жанру – портрету.

Є на білому світі категорія людей, яким пощастило – їхні портрети написав Матвій Вайсберг. І якщо кинути заклик і добре пошукати – можна знайти чималу кількість цих дивовижних, складних, гіпнотизуючих портретів, щоб скласти з них фінальну експозицію 2021 року.

"Портрет – один із найстаріших жанрів в образотворчому мистецтві. Прагнення відобразити себе та інших за допомогою живопису, малюнку або скульптури так само природне, як і звичка дивитися на себе у дзеркало. Крім того, це шлях до певної міри безсмертя, адже очевидно, що портрет майже напевно переживе і модель, і автора.

У портреті обличчя важливіше за все інше. Італійський художник епохи Відродження Антонелло де Мессіна, наприклад, лише обличчя і малював. Будучи кілька років вуличним портретистом, я малював лише обличчя. Власне, лице – це і є людина, її відображення у портреті; це і погляд ззовні, і, певним чином, зсередини автора. Тож у портретах я свідомо обмежив себе зображенням обличь.

Ось кілька причин, з яких я люблю жанр портрета, а в самому портреті, за деякими винятками, волію малювати власне обличчя людей, що портретуються."

(с) Матвій Вайсберг

Експозиція матиме ще одну новітню особливість – масштабний, і навіть величний поліптих М. Вайсберга "Стіна" експонуватиметься у одному просторі дві виставки поспіль, ідеально пасуючи до обох. Він залишиться на своєму місці після попередньої виставки "Білоруський Майдан", де нагадував про особисто пережиті автором події Революції Гідності. "Стіна" – це 28 полотен, наповнених обличчями, а також боротьбою, надією, печаллю та скорботою.

 

Увага: з огляду на карантинні обмеження ЦСМ "Білий Світ" просить усіх відвідувачів виставки мати з собою COVID-сертифікати або негативні ПЛР-тести.

 

Відкриття виставки відбудеться 14 грудня з 11:00 до 19:00

Експозиція триватиме до 30 грудня

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

 

Інформаційні партнери: https://teletype.in/@whiteworldgallery/info.partners

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **