Наверх
Меню
Меню
Новость
23/12
Виставка гобеленів відомої українсько майстрині Ольги Пілюгіної «Reflections»/«Роздуми»
268256555_1860702447454049_1590328480174035009_n.jpeg
268256555_1860702447454049_1590328480174035009_n.jpeg

Виставка гобеленів відомої українсько майстрині Ольги Пілюгіної «Reflections»/«Роздуми»

В Музейно-виставковому центрі «Музей Києва» відкрилася виставка гобеленів відомої українсько майстрині Ольги Пілюгіної «Reflections»/«Роздуми».  
                                

На виставці представлені  нові, а також відомі роботи художниці різних років.

В основі експозиції - твори-роздуми на теми прагнення людської душі до пізнання істини, самовдосконалення, кохання, що окрилює і надихає, любов до рідного краю, милування навколишнім світом, розумно створеним і наповненим любов’ю. У переважній більшості це композиції з птахами, що линуть назустріч одне одному у передчутті радісних обіймів, чи спрямовані в єдиному польоті вгору до світла. 

Кожен гобелен - це певний період життя, стан, настрій, думки, особливі переживання. Це розповіді з глибоким змістом і символізмом.

Твори виконані у давній техніці двостороннього гладкого ручного ткання натуральними вовняними нитками. Вони приваблюють глибиною поєднання традицій та сучасності, своєрідною фактурою, теплом і особливою гармонією кольорів. 

Декотрі роботи виконані в обмеженій кольоровій гамі натуральних нефарбованих відтінків вовни, що доповнені фарбованими. Таке поєднання символізує гармонійне співіснування природи і людини. 

На виставці представлені також сучасні тематичні монументальні орнаментальні твори в авторському стилі, створеному на основі кращих традицій українського килима та характерних рис українського бароко, пропущених крізь призму особистого бачення художниці. У тому числі гобелени, що були визнані кращими на Всеукраїнських виставках-конкурсах «Кращий твір року». В основі цих композицій вічний символ роду – «Дерево життя», що проростає з глибини віків у сьогодення. Це зв’язок поколінь, минулого, сучасного й майбутнього, любов до традицій і рідної культури. 

Про мисткиню:

Ольга Пілюгіна присвятила своє життя мистецтву гобелена. Це спадкова справа, адже народилась в родині художників і зростала у мистецькому середовищі. Творчий шлях художниці пролягає крізь дослідження та вивчення кращих традицій килимарства.

Ольга Пілюгіна - заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки художників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва України, доцент кафедри образотворчого мистецтва Національного університету «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка», володар гранту Президента України, стипендіат Президента України 2012-2015 років. Автор серії монументальних гобеленів «Килимова Україна», шість з яких були визнані кращими творами року в Україні на Всеукраїнських виставках-конкурсах «Кращий твір року» (2014 ... 2020) під егідою Міністерства культури України.

Учасник понад 400 міжнародних, всеукраїнських, регіональних та родинних виставок, в тому числі 17 персональних, серед яких виставки в Національному банку України, Верховній Раді України, Національній академії мистецтв України, провідних музеях і галереях, дипломатичних представництвах і культурних центрах в Україні та за кордоном.

 

Виставка прийматиме відвідувачів до 10 січня. 

Адреса виставки: МВЦ сучасного мистецтва, Київ, вул. Б. Хмельницького, 7

 

комментарии
ТОП Новость
20/01

Оксана Чепелик. Перформенс «On The Edge» до 140-річчя Олександри Екстер.   18 січня, виповнилося 140 років від Дня народження однієї з найпомітніших мисткинь світового авангарду ...

19/01

Вже традиційно 13 січня, на День Святого Василя, навколо ініціативи художниці ZINAIDA гуртуються музиканти, науковці та волонтери, щоб защедрувати в Чорнобильській зоні відчуження. Цього разу досвідчена ...

Календарь
25/01

25 січня, о 18:00 в Музейно-виставковому центрі Музею Києва відбудеться відкриття персональної виставки Олени Богацької «TROVARE EQUILIBRIO». Мистецтво  балансу».     Творчий ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **