Наверх
Меню
Меню
Новость
28/12
Ювілейний аукціон «Золотого Сечения» встановив нові рекорди на вартість робіт українських художників
30.jpg
30.jpg

Ювілейний аукціон «Золотого Сечения» встановив нові рекорди на вартість робіт українських художників

Грудневі 50-ті торги київського аукціонного дому «Золотое Сечение» продемонстрували справжній ажіотаж та високий попит на роботи українських авторів розділу CLASSIC & CONTEMPORARY ART.

 

Серед 62 виставлених лотів з молотка пішло понад 40 робіт.  Більш того, деякі шедеври встановили рекордні продажі. «Тріо» Адальберта Ерделі та раритетний колекційний топ-лот аукціону – відома картина Миколи Глущенка «Чайки» були продані за ціною вище верхнього естімейту. 

 

Серед інших рекордсменів – натюрморт «Святковий парад» Івана Марчука, який купили за $41,8 тис.; «Букет у блакитному глечику» Василя Хмелюка за $16,5 тис., при оцінці $7-10 тис.; «Сопілкар» Алли Горської за $12,7 тис. З молотка також пішли твори Йосипа Бокшая, Романа Сельського, Костянтина Горбатова, Давида Бурлюка, Абрама Маневича, Віктора Зарецького, Опанаса Заливахи, Олега Соколова, Валентина Хруща. У блоці Contemporary лідерами торгів стали роботи Іллі Чичкана, Іллі Ісупова, Романа Мініна, Влади Ралко та Михайла Деяка. Також можна зазначити традиційно високий інтерес колекціонерів до скульптури. На ювілейному аукціоні з молотка пішли роботи: «Жираф» Микити Кальченко, «Малюк з глечиком» Володимира Журавля, «Зсув свідомості» Єгора Зігури та «Одягає панчоху» Олександра Сухоліта. 

 

Нагадаємо, на аукціоні було представлено близька тридцяти лотів кожного напрямку. До блоку класичного мистецтва включені роботи українських митців минулого сторіччя, а також роботи художників-емігрантів. Актуальне мистецтво було представлено затребуваними авторами сучасності, а також роботами художників-шістдесятників, що зробили значний внесок у становлення незалежного українського мистецтва. 

 

“Ми підібрали унікальну колекцію для 50-тих торгів та раді, что чітко попали у тренд попиту колекціонерів. Ринок мистецтва у 2021 році ожив та стрімко розвивається. Ми споглядаємо високий попит на рідкісні класичні твори та на сучасних авторів, навіть маловідомих художників. Маємо надію на ріст ринку у 2022 році мінімум на 15%”, – відмітив Михайло Василенко, співвласник аукціонного дому “Золотое Сечение”. 

 

Ще протягом тижня триватимуть пост-аукціонні продажі. Переглянути каталог аукціону можна на сайті www.gs-art.com. 

 

Довідка про аукціонний дім “Золотое Сечение”:

Аукціонний дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажу творів живопису та графіки, російської ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.


 

Аукціон #50

CLASSIC & CONTEMPORARY ART

 

Аукціонний дім «Золотое Сечение»

Адреса: Київ, Л. Первомайського, 4

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **