Наверх
Меню
Меню
Событие
04/01
Групова виставка «Коло кольорів»
270241819_3121099034814211_8406128242177364805_n.jpg
270241819_3121099034814211_8406128242177364805_n.jpg

Групова виставка «Коло кольорів»

4 січня в ЦСМ «Білий Світ» відкривається кураторський проєкт Олександра Яновича «Коло кольорів». У ньому візьмуть участь 12 відомих українських живописців, кожен з яких представить дві монохромні роботи.

Модель, за якою Олександр Янович побудував свій проєкт – 12-колірне коло Іттена – є для митців настільки ж фундаментальною, як літери для письменників і цифри для інженерів. Принципи кола кольорів важливі для правильного старту і руху вперед. С часом можна почати порушувати їх, дражнити око і свідомість, але цим самим лише стверджувати закономірності стосунків кольорів. Або взагалі відмовитись від стосунків, обрати колористичну аскезу – цю практику, знову-ж таки, отримує кожен, хто навчається мистецтву – і написати картину, користуючись лише одним кольором.

12 досвідчених митців і мисткинь, наче мандрівники відчайдушних старих часів, розділили світ на 12 секторів і вирушили досліджувати свої напрямки. 4 січня вони повернуться з експедицій і покажуть дивовижні знахідки, розкажуть про пригоди, окреслять обрії відкритих ними континентів. Колись з далеких країв привозили спеції, шовка та манускрипти. Що ж привезе дослідник, який безпрецедентно заглибився у синьо-зелений, здійснив паломництво у фіолетовий, або тріумфально підкорив оранжевий?

Звичайно, світ не може бути пізнаним до кінця. Та для досягнення своєї мети ми й не маємо описати кожен з міріадів існуючих кольорів. Достатньо охопити основні 12 – і лінію горизонту буде замкнено, а наш круговид стане повним і цілісним колом, колом кольорів, колом інтересів, колом знайомств, подій, зустрічей, вчинків і всього іншого, чого можна лише загадати.

Участь у проєкті «Коло кольорів» взяли: Анна Гідора, Микола Журавель, Петро Бевза, Борис Буряк, Олег Денисенко, Роман Романишин, Олексій Малих, Владислав Шерешевський, Петро Сметана, Олена Придувалова, Матвій Вайсберг та Андрій Цой.

З огляду на карантинні обмеження ЦСМ "Білий Світ" просить усіх відвідувачів виставки мати з собою COVID-сертифікати або негативні ПЛР-тести.

 

Відкриття виставки відбудеться 4 січня 

Експозиція триватиме до 18 січня 

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 21а

Інформаційні партнери: https://teletype.in/@whiteworldgallery/info.partners

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **