Наверх
Меню
Меню
Событие
12/01
Виставка Марини Камінської "Коріння"
DSC_3812.jpeg
DSC_3812.jpeg

Виставка Марини Камінської "Коріння"

12 січня у галереї Spivakovska ART:EGO стартує новий арт-сезон. Він почнеться із виставки Марини Камінської.

Молода українська художниця Марина Камінська представляє свою нову серію картин "Коріння". Це перша персональна виставка місткині. 

У своїй творчості художниця транслює реальність, як відзеркалення структури особистості. Досліджує взаємозв'язки між людьми та різні етапи росту людини: пізнання себе, еротичні стосунки, материнство та батьківство, дружба, родинні зв'язки, духовний розвиток. Кажуть, що все живе має коріння. Ця серія її картин саме про коріння людини - сім'ю.

 

"Коли я ступаю босими ногами по землі, я відчуваю її силу. Я знаю, що я та кожна людина на землі - це пристрасть життя до самого себе. Моя мама казала, що любов важливіша понад усе. Я знаю, що мої предки відчували любов, мої батьки відчували любов, я відчуваю любов та передаю її своїм дітям і вони нестимуть її далі."


На картинах художниці кожна сім'я намальована, як структура, чітка схема, в якій кожен має свою роль. Та разом з тим експресивна абстракція всередині кожної форми та між ними - це та жива, кипляча динаміка стосунків, в якій формується кожен індивідуум. Як писав Еріх Фромм: "Як фрукти дозрівають на сонці, люди дозрівають в любові." 

Досліджувати своє коріння - це пізнавати себе.

 

Виставка триватиме два тижні.


Адреса: Spivakovska ART:EGO gallery, м. Київ, Саксаганського 59б.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **