Наверх
Меню
Меню
Событие
21/01
«НЛО. Надто лагідний об’єкт» Скульптура, живопис, графіка
???????_????_?? О_Гедонистка.jpg
???????_????_?? О_Гедонистка.jpg

«НЛО. Надто лагідний об’єкт» Скульптура, живопис, графіка

З 21 січня у Музеї видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Михайла Старицького, Панаса Саксаганського відкрита персональна виставка скульптури та інших творів Леонори Янко. 

Найактуальніша подія початку цього року. Однойменна серія «НЛО» транслює особливий погляд авторки Леонори Янко на сутність взаємин, сфокусований на чистоті, безпосередності та відкритості. Сентиментальні та по-доброму дивакуваті герої серії «НЛО» - щиро усміхнені та такі, що не приховують піднесеного настою. Персонажі, створені Леонорою Янко вірять у світле та справжнє, вони існують у ідеалізованому вимірі простих та вічних цінностей.

Леонора Янко розповідає про своє авторське бачення: «НЛО - Надто Лагідні Об’єкти» мають на меті встановити контакт із безпосередньою грайливою дитиною всередині кожного дорослого глядача. Мені подобається використовувати утровано прості форми, виражати суттєве, апелювати зразу до головного, наскільки це можливо, оминаючи умовності та штампи. Мої вигадані розумні істоти існують у ідеальному світі на ідеальній планеті, де не існує обману, вони зворушливі та відверті, трохи наївні, завжди впевненні у собі та сповідують добро у всіх його проявах».

Авторка направляє увагу глядача у першу чергу на емоційну та чуттєву складову сприйняття арт-об’єкту. Цікаво, згадати першопроходьців аналогічних напрямів у мистецтві, таких як Гоген, Пикассо та Матисс, які вразившись виразністю та лаконічністю первісних культур обирали, окрім іншого, чесність спрощених форм, ліній та кольорів. 

Леонора Янко почала свою виставкову діяльність у 2021 році та називає себе митцем-початківцем. Хоча, її досвід у мистецтві вже більше 10 років, що включає керування галереями сучасного мистецтва, організацію міжнародних виставок та численні кураторські проєкти у Нью-Йорку, Берліні, Брюсселі, Брюгге, Люксембурзі, співпраця із музеями, посольствами та культурними представництвами різних країн. Л. Янко відома як співзасновник арт-простору Lera Litvinova Gallery, якій було започатковано у 2014 році разом із художницією Лерою Літвіновою.  

 

Виставка відкрита до 4 лютого 2022р. 

Відвідування згідно умов Музею.

Адреса: м. Київ, вул. Саксаганського, 97.

комментарии
Календарь
27/05

27 травня 2022 року галерея Imagine Point відкриває проект «UKRиття» Flora Gatsenko, Антон Тарасюк. До 24 лютого кожен з нас писав власну історію, після 5-ої ранку ми почали писати ...

28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **