Наверх
Меню
Меню
Событие
23/01
Вистава Паперового театру "На Русалчин Великдень"
banner.jpg
banner.jpg

Вистава Паперового театру "На Русалчин Великдень"

23 січня ЦСМ «Білий Світ» організує онлайн-трансляцію унікальної вистави Паперового театру «На Русалчин Великдень» за мотивами творів Миколи Леонтовича та Мирослава Скорика. Трансляцію вистави, що відбуватиметься у приміщенні галереї, можна буде подивитися на фейсбук-сторінці «Білого Світу».

 

Дата показу обрана невипадково. 101 рік тому у цей день обірвалось життя автора однойменної опери, великого Миколи Леонтовича, українського композитора та патріота. До вшанування його пам’яті у вигляді перформенсу-опери-вистави долучилися київський Паперовий театр «Imagination Format Studio» та багато діячів з різних сфер мистецтва:

 

  • Автор сюжету, сценарист, режисер, продюсер – Олександр Сергієнко
  • Музика – гурт Mavka (Ірина Лазер, Олексій Мікрюков)
  • Вокал – Ірина Лазер, Євген Рахманін
  • Композитор-аранжування – Олексій Мікрюков
  • Художниця по ляльках – Анастасія Подерв’янська
  • Художник-декоратор – Михайло Хіміч
  • Авторка ляльок-глядачів – Оксана Цюпа
  • Перформерки – Катерина Ільченко, Аліна Луценко
  • Анімація та афіша – Даниіл Пінько
  • Співпродюсер – Олександр Янович

 

Прем’єра вистави відбулася першого грудня 2021 року в Центрі Леся Курбаса, у день народження Миколи Леонтовича.

 

«Минає 100 років з дня підступного вбивства чекістським присудом талановитого українського діяча та композитора Миколи Леонтовича. У селі Марківка Гайсинського повіту 23 січня 1921 року на сорок шостому році обірвалась висока нота яскравого життя. Куля вцілила у народну душу, вирвавши з її глибин потужний спів, сповнений спраги до життя та любові до рідної землі.

 

Геніальний творець зачарував світ барвистою музикою прекрасного «Щедрика», ставши символом Різдвяного Чуда за межами свого часу. Темні сили не змогли перешкодити передати світові ще одне геніальне творіння Миколи Леонтовича – оперу «На Русалчин Великдень», яка була дописана та аранжована талановитим композитором сучасності – Мирославом Скориком.» (Олександр Сергієнко)

 

Початок вистави – о 18:00. Тривалість: 1 година.

 

комментарии
Календарь
27/05

27 травня 2022 року галерея Imagine Point відкриває проект «UKRиття» Flora Gatsenko, Антон Тарасюк. До 24 лютого кожен з нас писав власну історію, після 5-ої ранку ми почали писати ...

28/05

28 травня о 14.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка «Жива скарбниця київського розпису. Сучасні тенденції», присвячена Дню Києва. Це ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **