Наверх
Меню
Меню
Событие
24/02
Ретроспективна виставка Тетяни Русецької «Малюй. Люби. Молись»
запрошення Русецька3.jpeg
запрошення Русецька3.jpeg

Ретроспективна виставка Тетяни Русецької «Малюй. Люби. Молись»

 Музейно-виставковий центр Музею історії міста Києва в рамках проєкту Kyїv Art School презентує ретроспективну виставку Тетяни Русецької «Малюй. Люби. Молись»  


Творчість Тетяни Русецької пронизана етнічними мотивами та сповнена сакрально-духовними враженнями і романтично-любовними історіями з життя художниці: від червоних квітів українських рушників до поп-арт переосмислень християнських сюжетів та надання їм мультикультурних значень.

Виставка об’єднала роботи, створені мисткинею упродовж десяти років.
Щодо назви виставки, Тетяна зауважила: «Кожен художник у процесі розуміння себе і світу намагається знайти універсальну формулу, кілька слів чи фраз, які найкращим чином відповідають його думкам сьогодні. Але віднайти точну формулу для творчої декади було непростою задачею. Уся красномовність злилася для мене в кілька простих і змістовних слів: 

                                 Малюй

                                 Люби

                                             Молись»

Куратор проєкту Kyїv Art School Дмитро Струк зазначає: «Я давно цікавлюся творчістю Тетяни Русецької. Її роботи демонструють етнічні мотиви та містять візуальні коди української ідентичності. Приємно, що завдяки проєкту Kyїv Art School, ми побачимо ретроспективу останніх 10 років, вже відомі серії та нові роботи. Завжди цікаво спостерігати та аналізувати творчий шлях художниці та пошуки нових ідей…»

Проєкт Kyїv Art School започатковано Музеєм історії міста Києва у 2017 року. За цей час відбулися ретроспективні виставки таких відомих художників як Петро Лебединець, Владислав Шерешевський, Олена Придувалова, Олексій Аполонов, Ганна Миронова, Ігор Коновалов, Володимир Бовкун, Олеся Джураєва та Антон Логов. Цей проєкт ілюструє історію становлення та розвитку Української академії мистецтв виставками київських митців, які здобули професійну освіту в академії. Роботи кращих митців сучасності завдяки проєкту поповнюють фонди Музею та сприяють збереженню історії київського мистецтва для наступних поколінь.

Про художницю:
Тетяна Русецька народилася у місті Дніпро 1973 року. Професійну освіту здобула у Дніпровському художньому училищі ім. Вучетича та Київській Академії мистецтв і архітектури на факультеті сценографії під керівництвом професора Данили Лідера. Наразі Тетяна – членкиня спілки  художників України та  спілки дизайнерів України. Як художник-постановник Тетяна працювала з Театром драми і комедії на Лівому березі Дніпра над виставою «Так закінчилося літо» режисера Едуарда Митницького, яка стала невід’ємною частиною репертуару театру з 1999 року.

Упродовж останніх років Тетяна реалізувала кілька персональних проєктів – «Божественна Комедія» (студія  Berlin.kyiv та міжнародна онлайн платформа для демонстрації, продажу і колекціонування цифрового мистецтва V-Art), «Лінія Рози» (Галерея Триптих Арт); брала участь у ярмарці сучасного мистецтва Affordable Art Fair у Нью Йорку та долучилася до виставок сучасного мистецтва By virtue or despite of… Міжнародного художнього альянсу та «Українські художники Америки» в Нью Йорку. Роботи Тетяни прикрашають приватні зібрання колекціонерів США, Канади, Німеччини, Білорусі, України, Росії.

 

Куратор проєкту: Дмитро Струк

 

Із 23 лютого по 13 березня 2022 року

Вхід на виставку за правилами відвідування закладів культури в умовах адаптивного карантину «жовтої зони»

Адреса: МВЦ Музею Києва, (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 7)

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **