Наверх
Меню
Меню
Событие
27/05
«UKRиття» Flora Gatsenko, Антон Тарасюк
7d5b83d3-3e01-455f-8dec-ba5eefd2d12a.jpeg
7d5b83d3-3e01-455f-8dec-ba5eefd2d12a.jpeg

«UKRиття» Flora Gatsenko, Антон Тарасюк

27 травня 2022 року галерея Imagine Point відкриває проект «UKRиття» Flora Gatsenko, Антон Тарасюк.

До 24 лютого кожен з нас писав власну історію, після 5-ої ранку ми почали писати спільну історію на карті нашої Батьківщини, історію гуртування, єдності, сили і міцності, новітню історію нескорених.

Війна – слово, яке ніколи не мало позитивних значень і конотацій. Яке неможливо промовити із посмішкою. Явище, яке приносить горе і сльози. Але саме війна "оголює" людину - випускає назовні всіх демонів, які ховаються у глибинах або вивільняє сили, що можуть рятувати, боронити, допомагати. Злість, жертовність,сміливість, лють, страх…всі ці, й багато інших якостей і почуттів гіпертрофовані під час війни.

З перших днів повномасштабного вторгення рф на територію України приміщення культурного центру "Imagine point" виконувало функцію укриття для людей, які потребували захисту від бойових дій, що точилися недалеко від Києва. В обох залах галереї в той час були розвішені роботи українських сучасних митців з попередньої та запланованої виставок, додаючи стінам окрім фізичної ще й культурну броню, тим самим умиротворюючи та заспокоюючи.

Мистецтво стало одним з інструментів, який рятував від поринання у “чорні глибини”, коли щопівгодини лунала повітряна тривога і обстріли.

З переміщенням лінії фронту подалі від столиці, почалося формування хиткого, але почуття безпеки та відносної захищеності. Це зумовило наше бажання та змогу запросити спраглих поціновувачів сучасного українського мистецтва на відкриття спільного проекту Flora Gatsenko & Антон Тарасюк "UKRиття". Автори запрошують глядачів долучитися до внутрішніх переживань, з якими мали справу в минулому, та продовжують опрацьовувати травматичний досвід і дотепер. Звернення до сакрального в пошуках відповідей на болісні і складні запитання в стресових умовах у величних полотнах Антона й сплески емоцій та чуттєвих переживань в моменти найглибших жахіть у пошарпаній графіці Флори руйнують усталені уявлення про виставковий простір й залучають до діалогу та спільного проживання потрясінь, долаючи невизначеність та віднаходячи внутрішній баланс.

Адреса: Київ, Голосіївський пр-т, 86/1.

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **