Наверх
Меню
Меню
Новость
28/05
Відео-інсталяція Оксани Чепелик «Океан» представлена в Салоні сучасного мистецтва «Hybrid-Art 2022»
Изображение сделано 28.05.22 в 22.48.jpg
Изображение сделано 28.05.22 в 22.48.jpg

Відео-інсталяція Оксани Чепелик «Океан» представлена в Салоні сучасного мистецтва «Hybrid-Art 2022»

Центр пластичних мистецтв Фернана Леже «HYBRID’ART 2022»

 

"HYBRID'ART" - це салон сучасного мистецтва в Порт-де-Бук, започаткований 2017 року як наспопереднього Середземноморського салону пластичних мистецтв, і представляє проєкти десяти професіоналів-митців і мисткинь національного та міжнародного конкурсу усіх дисциплін (живопис, скульптура, інсталяція, графіка, фото, малюнок, відео тощо) підтриманого PAC/ Мережею Provence Art Contemporain, Національним центром пластичних мистецтв - Cnap і Revue Point Contemporain.

Буде представлена ​​відеоінсталяція Оксани Чепелик «Океан» як фрагмент проекту, розробленого в рамках арт-резиденції IMeRA у співпраці з Середземноморським інститутом біорізноманіття та морської екології та землі / Endoume Marine Station та Середземноморським інститутом Океанографії в Марселі.

 

«Океан»

Відеоінсталяція / 2021

 

Оксана Чепелик

Оксана Чепелик, 1961 року народження, у Києві, нещодавно знайшла притулок у Марселі. Випускниця Київського державного художнього інституту, вона виставляла свої твори на міжнародному рівні, як у Великобританії, на Тайвані, на Мальті, так і в Мадриді, Німеччині, й у MoMA в Нью-Йорку та на Венеційській бієнале.

 

Її робота фокусується на взаємозв'язку між сучасним мистецтвом і новітніми технологіями як соціальним простором. Її цікавлять економічні та екологічні питання, щоб краще зрозуміти взаємодію між медіа-потоками та людьми. Мистецтво та технології мікшуються в дигітальних інсталяціях і надають можливість прочитання та інтерпретацій на різних рівнях. І так, мистецтво, що реалізується як соціальна практика піклування про довкілля, може сформувати відповідальне суспільство щодо завтрашнього дня та сттабільного майбутнього.

 

На «Hybrid’Art 2022» вона представляє відеоінсталяцію під назвою «Океан». Цей твір досліджує співіснування з природою. У відео представлені різноманітні викривлення, викликані зміною клімату та іншими антропогенними факторами. В IMeRA у співпраці з IMBE творчий процес соніфікації метаболомічних даних морських видів, що відображають взаємодію між геномом організму та змінами навколишнього середовища, спонукав Оксану Чепелик досліджувати симбіотичне майбутнє та етику партнерства. В цій роботі щодо біорізноманіття, позначеного поліфонією, реалізується прагнення наділити голосом живих піводних мешканців. 

 

Виставка доступна для відвідування з 21 травня - 3 червня 2022 року

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **