Наверх
Меню
Меню
Событие
15/06
Ілюзія рівноваги. Юрій Мусатов, Гія Міміношвілі
А3 вар 1 (1).jpeg
А3 вар 1 (1).jpeg

Ілюзія рівноваги. Юрій Мусатов, Гія Міміношвілі

Центр сучасного мистецтва Imagine Point презентує виставку "Ілюзія рівноваги. Юрій Мусатов, Гія Міміношвілі​".

Коли зустрічаються два настільки відомих майстра керамічної скульптури, їх діалог не може не викликати захоплення. Тим більше інтригує, що це зустріч авторів з такими різними художніми підходами та світоглядами.

Юрія Мусатова можна зарахувати до нової генерації українських керамістів. Його роботам притаманна мрійливість, романтизм. Розмаїття глазурі, роздуми про небесні сфери, які ми спостерігали в ранніх серіях Clouds, Planetoids, Explosions, роблять цього митця впізнаваним. Авторські глазурі сприймаються як підпис на його керамічних об'єктах. Цього разу, несподівано для глядача, Юрій Мусатов вирішив виплеснути свою енергію у живописі. На полотнах проявилися портрети з глазурі. Для роботи Юрій обрав величезні полотна,та все одно прагне вирватися за їх межі.

На контрасті з цим тонкі, філософські роботи Гії Міміношвілі, метра концептуальної керамічної скульптури, виглядають стриманими. І якщо глядач спостерігає за творами Юрія Мусатова, у нього виникає ефект explosion, як і в серії однойменних робіт, то скульптури Гії, навпаки, радять зупинитися, задуматись і помедитувати про прості наріжні основи, з яких бере витоки світогляд людини.

Твори Гії Міміношвілі мають дивовижну властивість гармонізувати простір навколо себе, в тому числі й можливо, трохи загустити вулканічну лаву з експресивних «кратерів» Юрія Мусатова. Кожна робота Гії – це міркування, велика історія. Відчуття автора у просторі.

Подібно до театрального режисера, Гія Міміношвілі виводить на сцену парадоксальні образи. Вони лише на перший погляд здаються мовчазними. Якщо трохи побути наодинці з ними, постаратися доторкнутися до їхньої філософської тканини, вони почнуть свою неспішну розповідь.

Рівновага є ілюзорною у будь-які часи, але чи не є у наш час ілюзорність більшою, аніж рівновага?

 

Термін дії виставки: 15.06.2022 – 09.07.2022.

Адреса: Київ, Голосіївський пр-т, 86/1 (велика зала).

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **