Наверх
Меню
Меню
Событие
28/07
Виставка Марини Біндіч та Василя Бедея «Уламки»
d86fb269-becf-4d84-91dc-6ecb19e38f3d.jpeg
d86fb269-becf-4d84-91dc-6ecb19e38f3d.jpeg

Виставка Марини Біндіч та Василя Бедея «Уламки»

3 28 липня по 14 серпня у ЦСМ «Білий Світ» пройде спільна виставка Марини Біндіч та Василя Бедея.

Ми презентуємо виставку «Уламки» як продовження кураторських роздумів про зміну оптики бачення твору. Нині таке просте і загальне слово – уламки – може сприйматися чутливо і навіть болюче. Адже щодня ми чуємо про чисельні руйнування та постраждалих, і кількість уламків лише збільшується, заповнює весь візуальний та медійний простір. Проте думка про уламки може стосуватися не лише незворотної шкоди. Вона може бути і про фрагменти реальності, дуже концентрованої дійсності, що мають потенціал до відтворення і складання у повну картину, у цілісну історію.

картина Марини Біндіч

Виставка «Уламки» має двох авторів, чия зустріч, насправді, могла й не статись. Марина Біндіч і Василь Бедей мають різний бекграунд, використовують різну художну мову і входять до різних художніх спільнот. Але ЦСМ «Білий Світ» не відмовляється від неочікуваного об’єднання художників різних поколінь, різних творчих пошуків та мистецьких зацікавленостей. І зрештою висловлювання обох митців відповідають на питання: при зустрічі з уламками як ставитись до них і що робити?

твір Василя Бедея

Марина Біндіч пильно та дбайливо вдивляється у елементи дійсності, відокремлює їх від навколишнього шуму і представляє глядачеві їхні зображення для нового знайомства, справжнього, вдумливого і глибокого. Василь Бедей вдається до довільного комбінування частин, нетрадиційного трактування форми та змісту і вихваляє шорсткість, асиметрію та аутентичність уламків.

картина Марини Біндіч

Ми всі віримо, що зможемо все відбудувати і зібрати докупи, склеїти розбиті історії. Тому фрагменти необхідно збирати і зберігати, вивчати й робити висновки заради нашого відродження і спільного подальшого життя.

 

Відкриття виставкивідбудеться 28 липня о 17:00.

Адреса:Київ, вул. Пушкінська, 21а

 

комментарии
Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **