Наверх
Меню
Меню
Событие
29/10
Виставка Володимира Подлевського «Біля райського моря» в "Шоколадному будинку"
Выставка Подлевский 4.JPG
Выставка Подлевский 4.JPG

Виставка Володимира Подлевського «Біля райського моря» в "Шоколадному будинку"

          29 жовтня 2014 року о 19.00 у філії Київського національного музею російського мистецтва («Мистецький центр «Шоколадний будинок», вул. Шовковична, 17/2)  відбудеться відкриття художньої виставки Володимира Подлевського «Біля райського моря» (живопис). Виставка триватиме до 23 листопада 2014 року. 

 

                                         Біля райського моря

 

Південний вітер. 2014. 30х189см

           Володимир Подлевський народився 11 жовтня 1960 року в місті Андрушівці на Житомирщині. У 1985 році закінчив Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва. Член Національної Спілки художників України. Працює і виставляється в техніці станкового живопису і левкасу. Учасник всеукраїнських, зарубіжних, міжнародних виставок та фестивалів. Протягом 1990-2014 років провів понад 30 персональних виставок в Україні та США. Його роботи зберігаються в обласних художніх музеях Києва, Харкова, Донецька, Чернігова, у краєзнавчих музеях Житомира і Полтави, в колекції Українського інституту сучасного мистецтва та Українського Національного музею в Чикаго, в Університеті наук і мистецтв Чикаго (Оклахома, США), у приватних колекціях в Україні та за кордоном.

Мореніст. 2013р. 100х100см

Виставка живопису Володимира Подлевського «Біля райського моря» –  це приватна історія про українського рибалку, який під час поїздки до Індії закохався в океан та індійську дівчину. І це глибоке почуття закінчилося для них щасливо. Вони відгуляли в селі весілля і народили дітей. На картинах художника традиційне українське весілля постає, як свято, карнавал радості, як єднання двох сердець і надія на райське життя. 

Терту. 2014р. 86х90см

Українське слово «рай» схоже за звучанням на індійське «rayis» значно більше, ніж на латинське «paradisus». Саме тому художня виставка «Біля райського моря» демонструє дитинну безпосередність і чистоту, що випромінюють картини художника, на яких Україна й Індія проникають одна в одну, ніби повертаються до першовитоків, коли людина була в гармонії з Богом, природою і собою.

Виставка Володимира Подлевського – це повернення до дитинства людини і людства, до традицій, які в нашому глобалізованому світі не дозволяють розчинитися в океані масової культури, банальності й кічу. Тож варто уважно придивитися до облич українських та індійських дітей на картинах художника. Хіба не ховають вони загадку первісного океану, з якого вийшло все живе на Землі?

 

 

          e-mail: podlevsky@ukr.net    097 491 7086                                                                           

комментарии
Календарь
28/06

Персональна виставка художниці ZINAIDA "Рушникові полотна" 28 червня о 16:00 у залі "Хлібня" Національного заповідника «Софія Київська» відкриється персональна ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **