Наверх
Меню
Меню
Новость
16/10
Виставка Микити Шаленного "Четверте парадне" в Національному музеї Т.Г. Шевченка
Выставка музей 1.jpg
Выставка музей 1.jpg
Выставка музей 2.jpg
Выставка музей 2.jpg
Выставка музей 8.jpg
Выставка музей 8.jpg
Выставка музей 9.jpg
Выставка музей 9.jpg
Выставка музей 10.jpg
Выставка музей 10.jpg
Выставка музей 13.jpg
Выставка музей 13.jpg
Выставка музей 1.jpg
Выставка музей 2.jpg
Выставка музей 8.jpg
Выставка музей 9.jpg
Выставка музей 10.jpg
Выставка музей 13.jpg

Виставка Микити Шаленного "Четверте парадне" в Національному музеї Т.Г. Шевченка14 жовтня в Національному музеї Т.Г. Шевченка в партнерстві з галереєю ArtSvit відбулося відкриття виставки дніпропетровського художника Микити Шаленного "Четверте парадне".В своєму проекті художник представив сім живописних робіт, в яких образи середньовіччя проявляються на фоні інтер'єрів під'їздів багатоквартирних будинків.

Куратор Костянтин Дорошенко в своїй промові на відкритті виставки так прокоментував концепцію проекту Микити Шаленного: "Багатоквартирний будинок можна порівняти з певним хутором чи середньовічним поселенням, де дуже часто складаються специфічні відношення між істотами, що там мешкають. Істота, яку ми зустрічаємо в під'їзді будь-якого багатоповерхового будинку не може бути нами з точністю ідентифікована. І ось у цьому для мене дуже цікава гра, яку затіяв Шаленний, із потраплянням образів нібито з інших світів в парадні багатоквартирних будинків".Всі сім картин художника розташовані в дуже специфічних і несподіваних місцях, в яких відвідувачі музеїв зазвичай не очикують зустріти мистецтво: в переходах, на сходах, в технічних нішах.
На відкритті виставки Микита Шаленний провів екскурсію місцями, де розташовані його картини. Проходження маршруту можна розпізнати за товстим чорним дротом, розташованим на стіні, який зазвичай теж є невід'ємним атрибутом в парадних багатоповерхівок.Микита Шаленний народився у 1982 році в Дніпропетровську. Закінчив Придніпровську державну академію будівництва і архітектури. Працює в жанрах живопису, фотогоафії, відео та інсталяцій. Переможець в номінації "Приз громадськості" Премії PinchukArtCentre (2011). Учасник багатьох групових і персональних виставок в Україні та за кордоном. Живе і працює в Дніпропетровську.Костянтин Дорошенко — арт-критик, куратор, радіоведучий. Входить до ТОП-5 найвпливовіших кураторів (2013) і ТОП-10 провідних арт-критиків (за версією журналу Art Ukraine). Куратор художніх проектів в Києві, Пекіні (КНР), Маямі (США) і Бішкеку (Киргизстан). Живе та працює в Києві.Галерея ArtSvit — найкрупніших виставковий майданчик Дніпропетровська. Галерея має обширні власну колекцію живопису, графіки і скульптури, яка охоплює дореволюційний, радянський і сучасний періоди розвитку мистецтва в Україні, Росії та інших країнах. Важливим напрямком своєї діяльності ArtSvut вважає співпрацю з художниками Дніпропетровська. Заснована в 2013 році.

Виставка Микити Шаленного "Четверте парадне" буде проходити до 16 листопада. Приємного всім перегляду.

Тетяна Рамус

Галина Браіловська

Генадій Козуб та Остап Ханко

комментарии
ТОП Новость
09/06

Ретроспектива Оксани Чепелик в Torrence Арт Музеї в Лос-Анджелесі. 4 червня 2022 стартувала Ретроспектива Оксани Чепелик в "Залі Слави" в Torrence Арт Музеї в Лос-Анджелесі, США, в рамках ...

09/06

  Музей Шевченка у Києві відкривається з виставкою творів Примаченко   Поки постійні експонати зняті і сховані, у музеї продовжать експонування творів Марії Примаченко. Виставка «Справдешні ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **