Наверх
Меню
Меню
Новость
19/10
Олекса Манн: "Сталі величини вже давно нікого не влаштовують". Репортаж з виставки "Теорія вірогіднсті"
выставка искусство 17.JPG
выставка искусство 17.JPG

Олекса Манн: "Сталі величини вже давно нікого не влаштовують". Репортаж з виставки "Теорія вірогіднсті"

Олекса Манн – автор масштабного проекту «Нова антропологія», одну з робіт цього проекту він виставив на виставці «Теорія вірогідності».

Яку з своїх робіт Ви представили на виставку «Теорія вірогідності» як таку, що найбільш відповідає концепції виставки?

На експозиції представлена частина масштабного кураторського проекту "Нова антропологія". При відборі робіт ми вирішили, що частину цього проекту можна показати на виставці "Теорія вірогідності". Це нові контраверсійні антропологічні типи. Мені колись взагалі набридла така загальна антропологічна стабільність в людстві, і я вирішив сам вигадувати і розпрацьовувати нові типи. Мені здається, що їх набагато більше, ніж нам заявляють різноманітні науковці. Кожна з цих робіт по своєму образному ряду між собою дуже дисонуючі. Разом все це має викликати абсолютний дисонуючий ефект, тому що сталість, такі сталі величини вже давно нікого не влаштовують і через це їх просто треба якимось чином розкачувати і ламати.

Олекса Манн та Генадій Козуб

Це намагання зламати стереотипи?

Не зламати, а навпаки піти далі, ніж ці стереотипи. Там є різні практичні типажі, а від них там іде своєрідний розвиток.

Які у Вас зараз нові напрацювання? Над чим Ви працюєте ще, крім "Нової антропології"?

Я працюю зараз над "Новою антропологією" і "Новим середньовіччям". Це — два різних проекта. "Нове середньовіччя" — це проект, де багато сюжетних навантажень. Там багато образів. Ми зараз зафіксувалися на темах, що нібито у нас все є технократично, але всі людські стосунки, всі людські поняття лишаються середньовічними. Особливо зараз після всіх цих подій: революція, війна. Виявляється, що людство нікуди далі не пішло, не зважаючи на купу гаджетів, на купу нових цивілізаційних надбань, ми абсолютно лишаємось на рівні середньовіччя. Якщо просто всю цю технократію зняти, то залишається така абсолютна середньовічна матриця.
Проект ще не закінчений. Я почав виставляти роботи цих двох проектів "Нова антропологія" і "Нове середньовіччя" такими опціями: частково роботи виставлені тут, частково поїхали в Чікаго, частково виставлялися в Українському Домі.

Олексій Золотарьов, Олекса Манн, Михайло Кулівник та Тетяна Шатц
 

комментарии
ТОП Новость
09/06

Ретроспектива Оксани Чепелик в Torrence Арт Музеї в Лос-Анджелесі. 4 червня 2022 стартувала Ретроспектива Оксани Чепелик в "Залі Слави" в Torrence Арт Музеї в Лос-Анджелесі, США, в рамках ...

09/06

  Музей Шевченка у Києві відкривається з виставкою творів Примаченко   Поки постійні експонати зняті і сховані, у музеї продовжать експонування творів Марії Примаченко. Виставка «Справдешні ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **