Наверх
Меню
Меню
Событие
28/10
Національний форум "ДОНКУЛЬТ - МИСТЕЦЬКИ НАДРА"
Назаренко_Утро Коксохима.jpg
Назаренко_Утро Коксохима.jpg
Безымянный.jpg
Безымянный.jpg
Назаренко_Утро Коксохима.jpg
Безымянный.jpg

Національний форум "ДОНКУЛЬТ - МИСТЕЦЬКИ НАДРА"

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ

28 ЖОВТНЯ 2014 О 18:00

Виставка триватиме з 29 жовтня по 11 листопада 2014 року

Наприкінці жовтня 2014 року в музеї «Духовні скарби України» відбудеться Національний форум «ДОНКУЛЬТ – МИСТЕЦЬКІ НАДРА», який представить широку панораму культурної спадщини та мистецьких здобутків Донбасу.

Виставковий проект: близько 200 творів візуального мистецтва ХІХ-ХХІ століття, від А. Куїнджі і П. Кончаловського до Р. Мініна й арт-гурту «Мурзилки».

Концертна програма: від класичної музики до сучасних композиторів і виконавців, зокрема, камерне виконання творів С. Прокоф’єва, містерія видатної сучасниці В. Польової у супроводі симфонічного оркестру, барокова та експериментальна музика.

Кінопрограма: фільми, які вже стали світовою класикою (Дзиґа Вертов «Ентузіазм. Симфонія Донбасу», М. Главоггер «Смерть робітника») та новітні експерименти сучасного документального кіно, поєднані темою індустріального регіону.

Також у програмі форуму театралізовані музичні перформанси «pOST bLOCK», С. Жадан і гурт «Собаки в космосі», літературні читання – В. Стус, В. Сосюра, С. Жадан, І. Роздобудько, зустрічі з митцями та літераторами, лекції, круглі столи та професійні дискусії.

Окрім знайомства публіки з мистецькими творами, метою організаторів є створення в рамках форуму комунікаційного майданчика для обговорення питань, пов’язаних з функціонуванням культурної сфери регіону, для осмислення гуманітарних причин та наслідків подій, що мають місце на Сході України, а також визначення стратегії та методів протидії їм засобами культури.

«Ми сьогодні вбачаємо найбільшу цінність у згуртованих діях художньої спільноти задля пошуку відповідей на актуальні питання, що наразі цікавлять все українське суспільство: як жити далі в країні, один з регіонів якої переживає гуманітарну катастрофу. Що культурні діячі можуть і мають зробити для подолання цієї кризи?

Ми ініціюємо форум «ДОНКУЛЬТ – МИСТЕЦЬКІ НАДРА», щоб зрозуміти, в якому напрямку рухатись далі,та починати діяти».

Ольга Сагайдак, співзасновник Аукціонного дому «Корнерс».

комментарии
Календарь
10/12

Перформанс італійського митця Франко Аріаудо «Музейна гімнастика» у Національному художньому музеї України   10 грудня о 18:00 у рамках Giornata del Contemporaneo (Дня сучасності) ...

16/12

Напередодні Різдва Art People.Space запрошує в арт-подорож до яскравого казкового Парижу. Організатори туру проведуть усіх бажаючих через різні епохи та напрямки від Античності до Сучасного мистецтва, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **