Наверх
Меню
Меню
Новость
02/11
Анонс виходу третього номеру журналу "Образотворче мистецтво" за 2014рік
obkladynka 3.jpg
obkladynka 3.jpg

Анонс виходу третього номеру журналу "Образотворче мистецтво" за 2014рік

Сьогодні перед Україною, на 24-му році її незалежності, постає доленосна дилема: бути чи не бути? Анексія Криму, окупація частини східних областей, що відбулися внаслідок прихованої "гібридної" війни путінської Росії проти українського народу, невизнання кремлівськими керманичами України як держави ставлять перед нами головне завдання: звільнити свою землю від окупантів, дбати про єдність і патріотизм наших громадян і будувати нове життя за законами європейської цивілізації. Про патріотичну місію українського мистецтва у цьому процесі – «Слово редактора», матеріали про події Майдану.

До 45-річчя від часу заснування Київської організації Національної спілки художників України як окремої складової НСХУ – найбільшої за чисельністю, творчим потенціалом, внеском у творчу скарбницю національного мистецтва – статті про київських художників минулого і сучасності, зокрема спадщину О. Богомазова, І. Бурячка, О. Романова, Г. Світлицького, Г. Синиці, М. Холодної, листи М. Прахова до українського художника Р. Мельничука, творчість В. Чепелика, М. Гуйди, Л. Іванової, Л.Семикіної, Г. Севрук, П. Ганжі, М. Кочубея, О. Литвиненка, А. Логова, Є.Матвєєва, Б. Микитенка, Ю. Соломка, щемливі спогади про О. Івахненка. 

Вміщено матеріали про VI Трієнале скульптури, IV Трієнале художнього текстилю, Всеукраїнську виставку-конкурс ім. Г. Якутовича, розвиток київської художньої кераміки на межі тисячоліть. Продовжуються публікації до 200-річчя від дня пародження Т. Шевченка – про Шевченкіану О. Саєнка, монументальну Шевченкіану, Шевченкіану київських художників-графіків 1980-х рр. Варто згадати також статті про спадщину художника-експериментатора М. Жука, мистця української діаспори Ю. Буцманюка, художника-педагога з Європи Ш. Голлоші, творчість львів’янина Л. Медвідя, ужгородця Б.Кузьми, херсонської художниці О. Гоноболіної, спогади Л. Міляєвої про Б. Возницького та ін. Цікаві подробиці про манеру одягатися та смаки українських художників знайдемо у дещо гумористичному дослідженні О. Сидора-Гібелинди. Є в журналі також традиційні рубрики – презентації художників, мистецька хроніка, анонси нових видань, зокрема альбому графічних творів В. Г. Кричевського у колекції Музею книги і друкарства України.

Про все це читайте в «Образотворчому мистецтві» No 3 за 2014 рік.

комментарии
ТОП Новость
11/08

У липні Національний художній музей України та Центр урбаністичних студій ініціювали цикл дискусій, присвячених  обговоренню майбутнього відновлення України в міждисциплінарному вимірі. Метою ...

04/08

Народна артистка України Марія Бурмака представляє пісню «Повернись живим», яка була написала під час війни. Марія Бурмака: «Війна торкнулась кожного в Україні. Батьки і сини, кохані ...

Календарь
ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **