Наверх
Меню
Меню
Событие
18/11
Соціальний проект «Зігріти Україну» та живописна серія Михайла Деяка «Klitschko Brothers Emotions» від галереї "Мистецька збірка"
Мистецька збірка 2.jpg
Мистецька збірка 2.jpg

Соціальний проект «Зігріти Україну» та живописна серія Михайла Деяка «Klitschko Brothers Emotions» від галереї "Мистецька збірка"

Галерея «Мистецька збірка» представить у «Мистецькому Арсеналі» два нових проекти

 

У рамках Форуму художніх проектів "IX ArtKyiv Contemporary 2014"  представлені соціальний проект «Зігріти Україну» та живописна серія Михайла Деяка «Klitschko Brothers Emotions»

 

«Зігріти Україну» – проект про підготовку українців до зими. Автори проекту пропонують радикальні, жартівливі, оригінальні варіанти зимівлі.

Віктор Дейсун запропонував встановити буржуйку і запастись дровами. Таке повернення до дідівських методів опалення художник втілив в інсталяціях “Запас” та “Автономія”.

В інсталяції “Слава Україні” Дейсун робить акцент на використанні енергії майбутнього. Неонову вивіску “Слава Україні” художник живить за допомогою сонячної батареї.

Михайло Деяк у новій інсталяціїNext energyпоказує, як може виглядати енергетична батарея майбутнього. В його інтерпретації це – велика футуристична колба, що заряджається від альтернативного джерела.

В інсталяції “Світло в кінці тунелю” Богдан Томашевський говорить про реанімацію економіки та вдосконалення енергетичної стратегії країни. Центральним образом інсталяції виступає старий дерев’яний стовп лінії електропередач – метафора застарілої енергетичної галузі України.

«Щоб вода була теплою, треба її підігріти», – каже мер Києва Віталій Кличко. Художник Sirko в іронічній манері запропонував зробити це ... кип’ятильниками.

Одним з символів цієї зими Sirko вважає лічильник. В інсталяції “Зворотній відлік” художник пропонує замислитись, що показують духовні лічильники нашого суспільства: терпіння, стресу, болю, надії.

Вячеслав Малина в інсталяції “Альтерказка” показує дорогу в альтернативний світ – майбутнє, яке намалюють наші діти.

У проекті взяли участь художники: Віктор Дейсун, Михайло Деяк, Вячеслав Малина, Богдан Томашевський, Sirko

 

«Klitschko Brothers Emotions» – проект Михайла Деяка, в якому художник втілює емоційні переживання чемпіона. Михайло Деяк пише історію братів Кличко, якими захоплювався ще з дитинства. В проекті художник шукає формулу перемоги. На полотні Деяк втілює психологію бійця, емоції і глибокі переживання боксера на шляху до успіху. Художник порівнює життя з рингом і робить рингом своє полотно. Деяк зазначає, що процес створення цієї серії він сприймав як бій з самим собою. Над серією «Klitschko Brothers Emotions»  художник працював три роки. У 2013 році робота «Doctor Iron Fist» з цієї серії була продана на аукціоні Phillips за $13 360.

Проект буде представлений у музичному супроводі. Музику до проекту створив

Foma & DJ Derbastler.

 

Про галерею «Мистецька збірка». Галерея заснована у 2006 році подружжям Максимом і Юлією Волошиними. «Мистецька збірка» поєднує  класику і сучасність, експеримент і традицію, авангард і реалізм. Місія галереї –  популяризація українського мистецтва у в Україні і світі. Художники, з якими співпрацює «Мистецька збірка»: Іван Марчук, Анатолій Криволап, Ганна Криволап, Борис Буряк, Микола Журавель, Михайло Демцю, Макс Вітик, Петро Лебединець, Михайло Деяк, Віктор Дейсун, Леонід Козлов, Sirko, Богдан Томашевський, Вячеслав Малина, Степан Рябченко, Андре Лабан.  

Виставка працює з 18 по 30 листопада 2014 року.

Мистецький Арсенал

Січневого повстання, 28, Киев, 01010

комментарии
Календарь
30/11

Протягом тижня, з 30 листопада, у глядача є можливість відвідати проект CRUSH молодої української художниці Валерії Радченко в Spivakovska ART:EGO gallery. Експозицію виставки складуть роботи, створені ...

09/12

Art People.Space приглашает на онлайн-лекцию "Базовый курс по истории искусств: классицизм​". Классицизм как художественное направление сформировалось во Франции и именно тогда уже не Рим, ...

ФОРМА ОБРАТНОЙ СВЯЗИ
Проверочный код *
Восстановить пароль
Для восстановления пароля введите адрес электронной почты, указанный Вами при регистрации. Вам будет отправлено письмо с дальнейшими рекомендациями.
Если у Вас возникли вопросы, свяжитесь с нами по телефону: 044-331-51-21
Авторизация
Регистрация
* Обязательно для регистрации на ресурсе
** Обязательно для выставления лотов
Пароль должен иметь длину не менее шести знаков; содержать комбинацию как минимум из трех указанных ниже знаков: прописные буквы, строчные буквы, цифры, знаки препинания; не должен содержать имени пользователя или экранного имени.
Проверочный код
правила ресурса *
условия аукциона **